Reklama:


Chorzowski skansen ogłasza konkurs. Króliki potrzebują imion

Chorzowski skansen ogłasza konkurs. Króliki potrzebują imion
Cztery króliki muszą dostać imiona. Wszystko w waszych rękach.fot. Skansen Chorzów

W chorzowskim skansenie powstaje nowa atrakcja – zagroda dla królików. Imiona dla nich wybiorą goście i sympatycy muzeum, w głosowaniu na portalu społecznościowym.

W ramach partnerskiej współpracy pomiędzy Muzeum „Górnośląski Park Etnograficzny w Chorzowie” a Kolejami Śląskimi sp z o.o. na terenie ekspozycji powstaje mini zagroda dla czterech królików. Zwierzęta zamieszkają w króliczarni specjalnie przygotowanej i dostosowanej ich do potrzeb, a można będzie je obserwować tuż przy wejściu na ekspozycję, gdzie w późniejszym czasie pojawią się także sensoryczne zabawki dla najmłodszych.

Aby wziąć udział w konkursie należy pod postem zamieszczonym na portalu społecznościowym www.facebook.com/SkansenChorzow zaproponować imię męskie lub neutralne płciowo dla królika. Uczestnicy zabawy mogą zaproponować jedno imię dla zwierzaka – te cztery propozycje, które otrzymają najwięcej lajków zostaną nadane królikom, zaś ich autorzy obdarowani zostaną drobnymi upominkami i rodzinnymi biletami do skansenu. Głosować można na wiele propozycji, warto jednak wybrać te, które spodobają się nam najbardziej. Konkurs potrwa do środy 21 grudnia więc trzeba się spieszyć.

Regulamin konkursu w załączeniu i na stronie http://muzeumgpe-chorzow.pl/pl/wybierz-imie-dla-krolika/

Źródło: Informacja prasowa

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości