Policja organizuje bezpłatny kurs samoobrony dla chorzowian

Policja organizuje bezpłatny kurs samoobrony dla chorzowian
Udział w kursie jest bezpłatny.fot. Freepik

Wszystkie osoby, które chcą zapoznać się z tajnikami samoobrony mają na to doskonałą okazję. Chorzowska policja organizuje niebawem kurs.

Pod koniec miesiąca, a dokładnie w dniach od 23-26 stycznia br., mundurowi z naszego miasta przeprowadzą bezpłatny kurs samoobrony dla chorzowian. Zajęcia będą odbywać się w Szkole Podstawowej Specjalnej nr 33 w Chorzowie.

Pomysłodawcą tego wyjątkowego przedsięwzięcia jest mł. asp. Michał Wilmański. Dzielnicowy z chorzowskiej jedynki znany jest z inicjatyw przeprowadzonych na Biadaczu.

– Wraz z policjantami z naszej komendy przeprowadzi zajęcia z samoobrony. Mogą w nim wziąć udział wszyscy mieszkańcy Chorzowa, niezależnie od wieku – czytamy w zapowiedzi wydarzenia.

Zajęcia prowadzone będą we wspomnianym terminie w godzinach od 17.00 do 19.00. Trzy bloki będą poświęcone samoobronie, natomiast ostatni pierwszej pomocy. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, wszystkie osoby, które chcą wziąć udział w szkoleniu muszą zapisać się telefonicznie pod numerem 517 112 970.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości