Reklama:


Ze Stali Mielec do Ruchu. Drugie wzmocnienie w zimowym oknie

Ze Stali Mielec do Ruchu. Drugie wzmocnienie w zimowym oknie
To już drugie wzmocnienie ruchu podczas trwającej zimy.Łukasz Sobala/Press Focus

Kadra Niebieskich w rundzie wiosennej będzie miała kilka nowych twarzy. Dziś Ruch ogłosił pozyskanie w ramach wypożyczenia kolejnego zawodnika.

Zespół 14-krotnego Mistrza Polski w dalszym ciągu intensywnie pracuje nad udoskonaleniem kadry przed drugą częścią sezonu 2022/23. Po pozyskaniu Kacpra Skwierczyńskiego przyszła pora na drugie wzmocnienie tej zimy. Do Ruchu zawitał Przemysław Maj, który został wypożyczony z do końca rozgrywek ze Stali Mielec. Umowa zawiera opcję wykupu 19-latka.

CZYTAJ WIĘCEJ: Pierwsze zimowe wzmocnienie. Ruch pozyskał gracza z Legii Warszawa

– Cieszę się, że dołączam do Ruchu. Przychodzę tutaj, żeby grać i pomóc drużynie w realizacji celów. Trenowałem w Chorzowie już w grudniu i jestem pod dużym wrażeniem zespołu. Widać, że zawodnicy są przeambitni, na boisku pomagają sobie nawzajem, jest dużo podpowiedzi, dobra komunikacja, do tego fajne podejście trenerów. Pierwsze wrażenia są naprawdę bardzo pozytywne, nie mogę się już doczekać startu rundy wiosennej – mówi Przemysław Maj za pośrednictwem oficjalnej strony klubu.

Przemysław Maj urodził się 6 kwietnia 2003 roku w Rzeszowie. Swoją karierę rozpoczął w Stali Mielec i z powodzeniem przeszedł wszystkie szczeble szkolenia w tym klubie. Debiut w Ekstraklasie zaliczył w 2020 roku mając 17 lat. Łącznie w najwyższej klasie rozgrywkowej wystąpił w 10 spotkaniach, a pięć z nich w minionej rundzie aktualnego sezonu. Maj jest nominalnym prawym pomocnikiem, ale może występować także na lewej stronie oraz wahadle.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości