Kolejne zmiany w Cleareksie przed rundą rewanżową

Kolejne zmiany w Cleareksie przed rundą rewanżową
Łukasz Borkowski dołączył do kadry Cleareksu przed rundą rewanżową FOGO Futsal EkstraklasyFot. clearex-chorzow.pl

Nie tylko Piotr Ćwielong dołączył do kadry Cleareksu Chorzów w przerwie zimowej. Trener Rafał Krzyśka będzie mieć do dyspozycji także Łukasza Borkowskiego oraz dwóch 18-latków związanych z chorzowskim Ruchem.

W niedzielę o godz. 16.00 Clearex Chorzów rozpocznie rundę rewanżową w FOGO Futsal Ekstraklasie. W hali MORiS zmierzy się z Red Dragons Pniewy. Miejmy nadzieję, że chorzowianie w końcu odczarują własny obiekt. W tym sezonie wygrali w nim tylko jeden raz i doznali aż pięciu porażek.

W spotkaniu z „Czerwonymi Smokami” – o czym informowaliśmy TUTAJ – w Cleareksie zadebiutuje Piotr Ćwielong, były reprezentant Polski, zawodnik m.in. Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, Śląska Wrocław czy VfL Bochum.

„Pepe” to niejedyna nowa twarz w chorzowskiej ekipie. Drugi zimowym nabytkiem jest Łukasz Borkowski. 22-latek występował jesienią w II-ligowej Młodości Rudno. W sezonie 2020/21 był piłkarzem ekstraklasowego GSF Gliwice (zdobył 7 bramek).

Ponadto do kadry Cleareksu dołączyli dwaj 18-latkowie, którzy będą łączyli występy na trawie z grą w hali. To Maksymilian Smaluch z Ruch Chorzów SA oraz Aleksander Hartstein z UKS Ruch Chorzów.

Jak już informowaliśmy, w rundzie rewanżowej w chorzowskim zespole nie zagrają już: Szymon Cichy oraz Łukasz Biel.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa