Reklama:


Nowe czytniki przy wejściach na stadion Ruchu. Ważna zmiana dla kibiców

Nowe czytniki przy wejściach na stadion Ruchu. Ważna zmiana dla kibiców
Nowe czytniki będą funckjnowały już od rundy wiosennej.fot. własne

Od rundy wiosennej na kibiców chorzowskiego Ruchu czeka zmiana w kwestii wejścia na stadion. Przy kołowrotkach pojawił się nowy system.

W grudniu ubiegłego roku w ramach Budżetu Obywatelskiego zrealizowano kolejne zadanie. Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu przeprowadził w jego ramach wymianę wszystkich czytników przy kołowrotkach wejściowych stadionu Ruchu.

Jest to istotna informacja dla kibiców, bowiem od rundy wiosennej wejście na obiekt w dniu meczu będzie możliwe wyłącznie przez prawidłowy odczyt ważnego biletu, karty kibica lub karnetu. Jeżeli działanie przebiegnie pomyślnie, to obrót kołowrotu nastąpi automatycznie. W związku z tym służby porządkowe nie będą miały możliwości ręcznego otwarcia bramki w przypadku problemu z odczytem karty.

– Zwracamy się z apelem do wszystkich fanów, którzy jesienią mieli problemy z odczytem karnetu lub karty kibica, o zgłoszenie się do Strefy Kibiców na stadionie przy Cichej lub sklepu „eRka” przy ul. Jagiellońskiej celem sprawdzenia karty lub ewentualnie jej wymiany na nową – czytamy na oficjalnej stronie Ruchu Chorzów.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości