Reklama:


Przed nami 10. edycja Biegu Wiosennego w Parku Śląskim

Przed nami 10. edycja Biegu Wiosennego w Parku Śląskim
Tegoroczna trasa uzyska niebawem atest PZLA.fot. archiwum

Miłośnicy biegania z pewnością ucieszą się z kolejnej okazji do sprawdzenia swoich możliwości. Już 12 marca z Pól Marsowych ruszy jubileuszowa edycja Biegu Wiosennego.

Park Śląski to najlepsze miejsce na rozpoczęcie sezonu biegowego. Jego atuty? Budzące się do życia po zimie aleje i meta na Stadionie Śląskim. To wszystko zapewnia Bieg Wiosenny, który od lat cieszy się ogromną popularnością wśród biegaczy. Do pokonania będzie urozmaicona,10-kilometrowa pętla biegnąca przez najurokliwsze zakątki Parku Śląskiego. Zawodnicy pobiegną zarówno centralną częścią parku, jak i tą bardziej zalesioną. Zmieniona trasa, w najbliższym czasie uzyska atest PZLA. Start biegu o godz. 10:00 (Start wspólny).

Wysokość opłaty startowej zależna jest od terminu oraz sposobu jej dokonania. Poniżej prezentujemy wszystkie warianty:

  • uiszczona płatnością on-line (przelewem) do dnia 13.02.2022 r. wynosi 79 zł.
  • uiszczona płatnością on-line (przelewem) w dniach 14.02-01.03.2021 r. wynosi 89 zł.
  • Organizator przewiduje także sprzedaż pakietów w biurze zawodów w dniach 10, 11, 12 marca do wyczerpania limitu miejsc. Opłata startowa w tych dniach będzie możliwa jedynie gotówką i wyniesie 109 zł.

Zapisy na 10. edycję Biegu Wiosennego prowadzone są za pośrednictwem formularza internetowego, który dostępny jest TUTAJ.

Źródło: Park Śląski

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości