Reklama:


Czekoladowy raj w Chorzowie. Już w lutym na rynku odbędzie się festiwal

Czekoladowy raj w Chorzowie. Już w lutym na rynku odbędzie się festiwal
Podczas festiwalu nie zabraknie rozmaitych rodzajów czekolady.fot. Freepik

Nie od dziś wiadomo, że poprawia humor i ciężko się oprzeć, żeby po nią nie sięgnąć. Mowa oczywiście o czekoladzie, której festiwal zagości w naszym mieście.

Już w nadchodzącym miesiącu, a konkretnie między 17-19 lutego br., w Chorzowie odbędzie się Festiwal Czekolady! Całość wydarzenia zostanie zlokalizowana na rynku.

Na miłośników czekoladowych chwil, czekać będą stoiska pełne niesamowitych smaków, kształtów i kolorów. Do festiwalowej codzienności należeć będą dziecięce warsztaty czekoladowe i cukiernicze oraz otwarte dla szerokiej publiczności pokazy cukierniczych mistrzów.

Na chorzowskim rynku będzie można skosztować czekolad z manufaktur z całej Polski oraz parę zagranicznych słodkich kramów z Waszych ulubionych części Europy. W strefie Food Truck znajdziecie ciekawe propozycje kuchni z całego świata.

– W zimowej aurze rozgrzejemy was gorącą czekoladą i będziemy degustować przepyszne, oryginalne, ale i te tradycyjne czekolady, praliny i słodycze! – zapowiadają organizatorzy.  – Impreza zachwyca wszystkich niezależnie od wieku. Już nie możemy się was doczekać! – dodają.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości