Reklama:


Workation nad morzem? Jastarnia to idealne miejsce!

Workation nad morzem? Jastarnia to idealne miejsce!

Workation jest jednym z najnowszych trendów na rynku pracy. Wielu pracodawców zauważyło, że ich podwładni mogą pracować równie efektywnie, wykonując swoje obowiązki zdalnie, przy czym nie ma większej różnicy, czy będą to robić we własnych czterech ścianach, czy w atrakcyjnym turystycznie miejscu. Możesz pozwolić sobie na pracę zdalną i zamienić biuro na hotele, ośrodki i domki letniskowe. Jastarnia to jedna z najciekawszych destynacji w Polsce, do których warto wybrać się na workation!

Workation, czyli doskonałe przedłużenie urlopu 

Teoretycznie 20 lub 26 dni urlopu, który standardowo przysługuje pracownikom, to całkiem sporo, by przynajmniej dwa razy w roku naładować baterie i zachować nieco wolnego na inne okoliczności. W praktyce wiele osób pragnęłoby przedłużyć swoje wakacje, wcale nie rezygnując z pracy. Workation to nowy trend, który idealnie wpisuje się w ich potrzeby. Polega on na pracy zdalnej, jednak nie w ramach home office, a raczej w formie łączenia podróży i wypoczynku z obowiązkami zawodowymi. 

Jeśli jesteś freelancerem, przedstawicielem wolnego zawodu albo po prostu masz możliwość pracy zdalnej, workation to rozwiązanie dla ciebie. Gdy ty będziesz zajmować się pracą, twoje dzieci skorzystają ze wszystkich dobrodziejstw pobytu nad morzem lub w innej turystycznej destynacji, a po południu rodzina w komplecie odda się zasłużonemu wypoczynkowi! 

Wszystkie uroki workation w Jastarni 

Wśród potencjalnych destynacji na workation zdecydowanie jedną z najciekawszych jest Jastarnia. Domki w tutejszych ośrodkach nie ustępują pokojom w dobrych hotelach. Wynajmując jeden z nich będziesz czuć się jak na wakacjach, z dala od miejskiego zgiełku, korków, zanieczyszczonego powietrza i obowiązków domowych. 

Dlaczego właśnie, planując workation, warto wynajmować domki letniskowe? Jastarnia to prawdziwy raj dla miłośników sportów wodnych, a w okolicy nie brakuje szkół surfingu dla dorosłych i dzieci. Po pracy czeka cię słodki wypoczynek na plaży albo rekreacja w formie spacerów, wycieczek rowerowych czy nordic walking na świeżym, bogatym w jod powietrzu. 

Przebywając w okolicy, warto odwiedzić helskie fokarium, Helski Kompleks Muzealny i pozostałe lokalne atrakcje. Na Półwyspie Helskim naprawdę łatwo zaplanować wolne popołudnie, aby nigdy nie narzekać na nudę! 

Workation w ośrodku Pod Cyprysami 

Ośrodek wypoczynkowy Pod Cyprysami to jedno z najlepszych miejsc na workation, jakimi może poszczycić się Jastarnia. Domki znajdujące się na terenie ośrodka mają charakter premium, ponieważ są wyposażone w salon, wygodne sypialnie, taras, szybki internet, aneks kuchenny i własną łazienkę – komfortowo jak w domu, a jednocześnie wygodnie jak na wakacjach. 

Tuż obok ośrodka znajduje się wypożyczalnia sprzętu wodnego, rowerów, a także zaprzyjaźniona szkoła surfingu oferująca kursy na różnych poziomach zaawansowania. Goście mogą też liczyć na saunę i gabinet fizjoterapii, animacje dla dzieci wliczone w cenę pobytu, restaurację z wyśmienitą lokalną kuchnią i wiele innych udogodnień. 

Z punktu widzenia workation na szczególną uwagę zasługuje bezpłatny dostęp do klimatyzowanego i nowoczesnego biura z szybkim internetem, nowatorsko wyposażonego nie tylko w biurka i wygodne fotele, ale również pufy, hamaki z dostępem do napojów z lokalnej restauracji. Wśród innych gości przyjeżdżających na workation z pewnością znajdziesz towarzystwo do inspirujących zawodowych i biznesowych dyskusji. 

Przedłuż swój urlop i poznaj wszystkie uroki workation w Jastarni! 

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości