Reklama:


Gdzie zaprosić drugą połówkę? „Walentynki na rockowo” w Planetarium Śląskim

Gdzie zaprosić drugą połówkę? „Walentynki na rockowo” w Planetarium Śląskim
Spędzenie Walentynek w Planterium będzie z pewnością ciekawym pomysłem.fot. Mariusz Banduch

Święto zakochanych bliża się wielkimi krokami. Planetarium Śląskie przygotowało specjalną propozycję na spędzenie tego dnia.

Tegoroczne Walentynki mogą być naprawdę ciekawe. Wszystko za sprawą wydarzenia, które zaplanowało Planetarium Śląskie. We wtorek 14 lutego br., odbędą się „Walentynki na rockowo”. Ten specjalny seans będzie dotyczył kosmicznych kamieni, które zderzających się z atmosferą zamieniają się w „spadające gwiazdy”.

– Nie zabraknie także romantycznej muzyki i klasycznych rockowych przebojów, które zwykły towarzyszyć zakochanym. To jedyny w swoim rodzaju seans, który można zobaczyć u nas tylko w jeden dzień w roku – czytamy w zapowiedzi.

To jednak nie wszystko. Osoby, które zakupią bilet na wydarzenie otrzymają 20 procent zniżki na kawę i ciasto w „Bistro pod gwiazdami”.

– Choć przy wyborze Drugiej Połówki pośpiech nie jest wskazany, w wypadku naszego pokazu nie należy zwlekać, bo ilość miejsc jest ograniczona – zachęcają organizatorzy.

„Walentynki na rockowo” odbędą się w dwóch turach. Pierwsza rozpocznie się o godzinie 16.00, natomiast druga o 17.30. Rezerwacji można dokonać TUTAJ.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości