Ważna informacja dla kibiców Ruchu. Klub podał schemat rozmieszczenia miejsc na stadionie Piasta

Ważna informacja dla kibiców Ruchu. Klub podał schemat rozmieszczenia miejsc na stadionie Piasta
Wiosną ruch zagra przy Okrzei.fot. Ruch Chorzów

Ruch Chorzów spędzi wiosnę w Gliwicach. Oznacza to szereg zmian i koniecznych przygotowań, w tym dla kibiców Niebieskich.

Wczoraj do wiadomości została podana informacja o tym, że ostatecznie potwierdzone zostało to, że drużyna 14-krotnego Mistrza Polski wiosną będzie grała w roli gospodarza na stadionie Piasta Gliwice. Taki stan rzeczy spowodowany jest wyłączeniem obiektu z ul. Cichej 6 do czasu zamontowania nowego oświetlenia.

CZYTAJ WIĘCEJ: Wniosek Ruchu rozpatrzony pozytywnie. Niebiescy zagrają wiosną w Gliwicach

Klub poinformował o tym, jakie miejsca zostaną przydzielone posiadaczom poszczególnych rodzajów wejściówek, a także zaprezentował wszystko na graficznym schemacie. Posiadacze karnetów z trybuny, a także lóż otrzymają swoją lokalizację w sektorach A i B, reszta została natomiast rozmieszczona w następującej konfiguracji:

  • Karnetowicze z sektora nr 1 na Cichej zostaną przypisani do sektora H w Gliwicach
  • z sektora nr 5 do I i J 
  • z sektora nr 6 do J i K
  • z sektora nr 7 do K i L
  • z sektora nr 8 do L
  • z sektora nr 9 do L i M
  • z sektora nr 10 do M i N

Wszyscy posiadacze karnetów będą mogli sprawdzić w najbliższych dniach konkretne numery przypisanych miejsc za pośrednictwem swoich kont w systemie internetowym.

Z innych istotnych informacji: kibice niepełnosprawni znajdą swoje miejsca w sektorze C, natomiast do wolnej sprzedaży trafią bilety na sektory C, D, G, O, P, R, S, T i U. Klub niebawem przygotuje szczegółowy opis zakupu wejściówek.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa