Reklama:


Policja poszukuje zaginionego Wiesława Nyryki

Policja poszukuje zaginionego Wiesława Nyryki
Zaginiony opuścił miejsce zamieszkania w ubiegłą sobotę.fot. KMP Chorzów

Chorzowska policja 76-latka, który od kilku dni nie nawiązał kontaktu z rodziną. Wszystkie osoby, które mają przydatne informacje w tej sprawie proszone są o kontakt z mundurowymi.

Wiesław Nyrka w minioną sobotę wyszedł z domu w godzinach porannych, około 9.30 i do tej pory nie nawiązał kontaktu ze swoimi najbliższymi. Docelowo 76-latek miał udać się do Jeleniej Góry, ale według przekazanych informacji nie dotarł na miejsce.

Poszukiwania chorzowianina prowadzi policja. Funkcjonariusze opublikowali jego wizerunek, a także podali do wiadomości następujący rysopis:

Rysopis zaginionego: wiek z wyglądu 80 lat, wzrost 176 cm, szczupłej budowy ciała, sylwetka zgarbiona, uszy odstające, nos długi garbaty, włosy siwe.

Ubiór: kurtka koloru ciemno-szarego, koszula koloru różowego, sweter koloru szarego w kolorowe wzory, spodnie materiałowe koloru brązowego, półbuty koloru ciemnego.

Wszystkie osoby, które mają informacje, które dotyczą zaginionego i mogą pomóc w jego odnalezieniu proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z chorzowskiej komendy pod numerem: 47 85 45 255 (e-mail: dyzurny@chorzow.ka.policja.gov.pl) lub z najbliższą jednostką Policji – numer 112.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa