Reklama:


Gdzie zaparkować przy stadionie w Gliwicach? Ważna informacja dla kibiców

Gdzie zaparkować przy stadionie w Gliwicach? Ważna informacja dla kibiców
Do dyspozycji kibiców zostaną przeznaczone trzy parkingi.fot. Piast Gliwice

Pierwszy mecz Ruchu Chorzów po zimowej przerwie zbliża się wielkimi krokami. W sobotę Niebiescy zmierzą się z Chrobrym Głogów. Klub przygotował ważną informację dla kibiców.

Drużyna 14-krotnego Mistrza Polski podczas rundy wiosennej domowe mecze będzie rozgrywać na stadionie Piasta Gliwice. Ma to oczywiście związek z brakiem pełnego oświetlenia na obiekcie przy ul. Cichej 6. Przypomnijmy, że jedna ze „świeczek” została wycięta na skutek pęknięcia, które powodowało ryzyko zawalenia wieży. Obecnie miasto oraz Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu pracują nad usunięciem pozostałych jupiterów i montażem nowego oświetlenia.

CZYTAJ WIĘCEJ: Wniosek Ruchu rozpatrzony pozytywnie. Niebiescy zagrają wiosną w Gliwicach

Dla fanów chorzowskiego Ruchu, a także samego klubu taki stan rzeczy jest sporym wyzwaniem logistycznym. Niemal codziennie publikowane są nowe komunikaty, które mają na celu usprawnienie przebiegu pierwszego ze spotkań rozgrywanych w Gliwicach. Najnowsza informacja dotyczy miejsc parkingowych.

Kibicom zostaną udostępnione trzy parkingi – A, B oraz C. Wjazd na każdy z nich znajduje się przy ul. Leśnej. Parkingi B i C są ogólnodostępne a ich pojemność wynosi około 300 miejsc. Parking A jest natomiast przeznaczony dla osób, które posiadały karty, obowiązujące na stadionie przy ul. Cichej. Wszystko przedstawia poniższa mapa:

Mecz Ruch Chorzów – Chrobry Głogów odbędzie się 11 lutego br. Pierwszy gwizdek zaplanowany jest na 17.30.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości