Dobre informacje prosto z chorzowskiego Ruchu. Nowy kontrakt dla 18-letniego napastnika

Dobre informacje prosto z chorzowskiego Ruchu. Nowy kontrakt dla 18-letniego napastnika
Podczas zimowych przygotowań Stasiński wywarł bardzo dobre wrażenie.fot. Ruch Chorzów

Zarząd Ruchu Chorzów kolejny raz udowodnił, że dba o przyszłość drużyny. Nowy kontrakt z klubem podpisał utalentowany napastnik.

Okres przygotowawczy drużyny 14-krotnego Mistrza Polski był okazją dla kilku zawodników do udowodnienia swojej wartości sztabowi szkoleniowemu. Ten czas z pewnością dobrze wykorzystał Igor Stasiński, który zebrał pod swoim adresem wiele pochlebnych słów.

Klub zdecydował się zaproponować 18-latkowi nową umowę. Tym samym utalentowany napastnik parafował kontrakt, który wiąże go z Ruchem do 31 grudnia 2025 roku.

– Bardzo się cieszę z przedłużenia kontraktu. Otrzymałem bardzo duży kredyt zaufania od władz Klubu i sztabu szkoleniowego. Nie zadowalam się jednak samym podpisaniem umowy. Mój cel to gra w pierwszym zespole. Będę dalej pracował i robił wszystko, by otrzymać szansę debiutu – mówi Igor Stasiński za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej klubu.

Stasiński przyszedł na świat 15 maja 2005 r., w Rudzie Śląskiej. Karierę rozpoczynał w lokalnej Pogoni, skąd trafił na Cichą w 2020 roku. Do tej pory występował w zespołach juniorów młodszych i starszych. Decyzją sztabu szkoleniowego w grudniu ubiegłego roku został włączony do kadry pierwszej drużyny.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości