Chorzowski ZUS inicjatorem akcji Dzień Kobiet Przedsiębiorczych

Chorzowski ZUS inicjatorem akcji Dzień Kobiet Przedsiębiorczych
Inicjatorem akcji jest oddział ZUS z naszego miasta.fot. Freepik

W czwartek, 9 marca, w godzinach 10:00 – 14:00 w Miejskim Inkubatorze Przedsiębiorczości Rawa.Ink w Katowicach odbędzie się bezpłatne spotkanie dla pań „Dzień Kobiet Przedsiębiorczych”. Spotkanie adresowane jest do kobiet, które pragną pozytywnych zmian w zakresie rozwoju firmy i siebie. Inicjatorem wydarzenia jest chorzowski Oddział ZUS.

– Przekonania i nasze nastawienie wpływają na to, w jaki sposób postrzegamy sukces, pieniądze i siebie, a co za tym idzie, jak widzą nas inni. Czy wzbudzamy zaufanie, emanujemy pozytywną energią, która przyciąga klientów chętnych płacić za nasze usługi i towary, czy też jest inaczej? Dlatego w piątej edycji wydarzenia „Dzień Kobiet Przedsiębiorczych” chcemy skupić się nie tyle na twardych sposobach na prowadzenie biznesu, lecz na emocjach, zachowaniu i przekonaniach, które wesprą przedsiębiorcze panie i dodadzą im wiary do dalszego działania i dążenia do osiągnięcia sukcesu –  mówi Beata Kopczyńska, regionalny rzecznik prasowy ZUS województwa śląskiego.

Pomysłodawcą i inicjatorem wydarzenia, które w tym roku ma już swoją piątą edycję,  jest Zakład Ubezpieczeń Społecznych  Oddział w Chorzowie. Współorganizatorem od kilku lat jest Miejski Inkubator Przedsiębiorczości Rawa.Ink w Katowicach. „Dzień Kobiet Przedsiębiorczych” adresowane jest do kobiet, które prowadzą działalność gospodarczą, poszukują wiedzy w zakresie rozwoju firmy i siebie, nowych kontaktów biznesowych oraz wsparcia merytorycznego.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 10.00 przywitaniem gości i przedstawieniem oferty Rawa.Ink, następnie o godz. 10.20 przedstawiciel ZUS zaprezentuje wygodne usługi dla przedsiębiorców oferowane przez instytucję. O godz. 10.30 będzie można posłuchać wykładu „Oczyść umysł i zacznij od nowa – moc spokoju w biznesie”, a o 11:45 uczestniczki spotkania skorzystają z warsztatu „ Przekonaj do siebie pieniądze – sztuka zdobywania kasy”, na koniec swój sposób na biznes, który przynosi satysfakcję i korzyści przedstawi Kobieta Sukcesu. Podczas spotkania nie zabraknie też przerw kawowych, które pozwalają na zawiązywanie nowych relacji biznesowych i towarzyskich. Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc obowiązuje rejestracja na stronie internetowej Rawa.Ink lub pod linikem https://rawaink.katowice.eu/event/dzien-kobiet-przedsiebiorczych-2/

– Serdecznie zapraszamy na spotkanie przedsiębiorczych kobiet, w czwartek 9 marca, w siedzibie Rawa.Ink przy ul. Teatralnej 17A. Warto spędzić ten czas dzieląc się swoim doświadczeniem i szukając inspiracji w biznesach innych – zachęca rzeczniczka.

Patronat Honorowy nad wydarzeniem, podobnie jak w latach ubiegłych, objął Prezydent Miasta Katowice oraz Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach. Śląski Biznes i BusinessHub to patroni medialni wydarzenia.

Źródło: Informacja prasowa

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa