Pora pożegnać lodowisko i przywitać orliki. Zmiana oferty MORiS-u

Pora pożegnać lodowisko i przywitać orliki. Zmiana oferty MORiS-u
Od teraz ponownie można korzystać z boisk, a lodowisko wróci w kolejnym sezonie.fot. archiwum

W związku ze zbliżającą się wiosną pora na metamorfozę obiektów chorzowskiego MORiS-u. Użytkownicy muszą pożegnać się z lodowiskiem, natomiast ucieszą korzystający z orlików.

Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu w Chorzowie poinformował za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej o zakończeniu sezonu na lodowisku. Przypomnijmy, że w ostatnich miesiącach mieszkańcy mieli do dyspozycji jedną ślizgawkę zlokalizowaną w Chorzowie Batorym.

– Niemal 8 tysięcy wizyt, ponad 700 ślizgawek – dziękujemy za miniony właśnie sezon na lodowisku w Chorzowie Batorym! – czytamy na stronie MORiS-u.

Jednocześnie do użytku chorzowian zostały ponownie oddane orliki. Obiekty zlokalizowane są przy ul. Kościuszki – tu skorzystać można ze sztucznej trawy i tartanu, w późniejszym okresie także z areny do siatkówki plażowej, a także przy ul. 3 Maja, przy SP nr 15, tam czeka tartan oraz sztuczna trawa.

– Rezerwacje boisk możliwe są z 7-dniowym wyprzedzeniem na stronie internetowej naszych Orlików. Korzystanie z obiektów jest bezpłatne (za wyjątkiem boiska do siatkówki plażowej – 25 zł/h) – informuje MORiS Chorzów.

Więcej informacji oraz rezerwacje Olika przy ul. 3-go Maja

Więcej informacji oraz rezerwacje Orlika przy ul. Kościuszki

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości