Reklama:


W kwietniu czeka nas „Polska misja komiczna”. W ChCK-u wystąpi Kabaret Skeczów Męczących

W kwietniu czeka nas „Polska misja komiczna”. W ChCK-u wystąpi Kabaret Skeczów Męczących
Z pewnością podczas spektaklu nie zabraknie solidnej dawki śmiechu.fot. Mateusz Adamiak - KSM

Jeżeli potrzebujecie dawki dobrego humoru, to taką z pewnością znajdziecie w kwietniu w Chorzowskim Centrum Kultury. Na scenie wystąpi Kabaret Skeczów Męczących.

Już 21 kwietnia br., na deskach ChCK-u się Kabaret Skeczów Męczących. Grupa przygotowała spektakl pt. „Polska misja komiczna”. Rozpoczęcie zaplanowane jest na 17.00. Bilety można nabyć w sprzedaży internetowej – TUTAJ.

Polska misja komiczna

Lecimy w kosmos! Zabieracie się z nami?

Polska misja komiczna została powołana do eksploracji najodleglejszych zakątków duszy zwykłego Polaka. Bo to jacy jesteśmy to istny kosmos. Jako że wszystko najlepiej obserwuje się z dystansu, KSM pomoże wam unieść się ciut nad Ziemię. Będziecie się śmiać, dziwić, czasem oburzać. Zobaczycie siebie, swoich sąsiadów, nasze społeczeństwo we wszystkich jego barwach.

W lekkim stanie nieważkości poczujecie jak dobrze można się bawić i jak rozrywka może wynieść Was na inną orbitę. To misja komiczna na skalę naszych możliwości. Misja, która otwiera oczy niedowiarkom. Nasza, przez nas wykonana… i to nie jest nasze ostatnie słowo.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości