Wybierasz się na mecz z ŁKS-em? Koniecznie zaopatrz się w klubowy szalik

Wybierasz się na mecz z ŁKS-em? Koniecznie zaopatrz się w klubowy szalik
Adler zwrócił się do kibiców ze spacjalnym apelem.fot. Ruch Chorzów - YT

Kolejny mecz Ruchu Chorzów z pewnością ma spore znaczenie dla kibiców. Niebiescy zmierzą się w Gliwicach z ŁKS-em Łódź, a klub ma w związku z tym specjalną prośbę do fanów.

Niedziela będzie prawdziwym świętem dla wszystkich sympatyków 14-krotnego Mistrza Polski. Ruch podejmie w roli gospodarza o 14.45 ŁKS Łódź. Spotkanie rozgrzewa wszystkich do czerwoności, po pierwsze z punktu kibicowskiego, a po drugie będzie to bezpośrednie starcie lidera z wiceliderem. Przypomnijmy, że łodzianie zajmują 1. miejsce w tabeli z dorobkiem 47 punktów, natomiast Niebiescy są tuż za nimi i mają na swoim koncie 45 punktów. W przypadku wygranej drużyny Jarosława Skrobacza może dojść do zmiany lidera.

Wszyscy z szalikami

Klub przed spotkaniem ma specjalny apel do kibiców, który wygłosił nie kto inny jak klubowa maskotka Adler. Fani zostali poproszeni, aby stawić się na trybuny z szalikami Ruchu.

– Od szpilu z ŁKS-em każdy zaopatrzo się w szalik. Jak ktoś nie mo, to w naszej strefie kibica mocie srogi wybór i na pewno znajdziecie wzór kiery wam odpowiado – apeluje Adler.

Ofertę szalików można prześledzić także w sklepie internetowym – TUTAJ.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości