Reklama:


Od soboty zmiany dla kierowców w związku z inwestycją tramwajową

Od soboty zmiany dla kierowców w związku z inwestycją tramwajową
Połączenie pomiędzy ul. Armii Krajowej, a Katowicką w Świętochłowicach niebawem będzie czynne.fot. Mariusz Banduch

Nadchodzący czas będzie obfitować w kolejne etapy poszczególnych remontów infrastruktury tramwajowej. Prace będą miały wpływ także na ruch kierowców.

Zgodnie z wcześniejszą informacją wiele inwestycji prowadzonych przez Tramwaje Śląskie będzie wchodziło w kolejne fazy. W związku z tym na pasażerów czekają liczne zmiany odnośnie kursów.

CZYTAJ WIĘCEJ: Spore zmiany w ruchu tramwajowym. Dotyczą także Chorzowa

Roboty będą miały wpływ także na innych uczestników ruchu drogowego, a mowa tu przede wszystkim o kierowcach. Od najbliższej soboty, tj. 1 kwietnia rozpocznie się drugi etap przebudowy infrastruktury tramwajowej na ul. Katowickiej w Świętochłowicach w rejonie skrzyżowania z ul. Wolności. Ta zostanie zawężona z uwagi na zakres prowadzonych prac.

Dodatkowo w związku z zakończeniem pierwszego etapu remontu przywrócony zostanie ruch pojazdów pomiędzy ul. Armii Krajowej, a ul. Katowicką w Świętochłowicach oraz na skrzyżowaniu z ul. Wolności w Chorzowie.

Zakończenie drugiego etapu prac planowane jest do 30 maja br. Wszystkie zmiany w organizacji ruchu można śledzić za pośrednictwem nawigacji Waze – TUTAJ.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości