Reklama:


Już niebawem rusza drugi nabór wniosków o wynajem mieszań przy ul. Michałkowickiej

Już niebawem rusza drugi nabór wniosków o wynajem mieszań przy ul. Michałkowickiej
Pierwszy nabór zakończył się w grudniu ubiegłego roku.fot. UM Chorzów

Jeżeli spodobała wam się wizja zamieszkania w nowo powstającym osiedlu przy ul. Michałkowickiej to czym prędzej musicie przygotować niezbędne dokumenty.

Miasto Chorzów, a także spółka Społeczna Inicjatywa Mieszkaniowa Śląsk ogłosiły drugi nabór wniosków o wynajem mieszkań w ramach inwestycji budowlanej przy ul. Michałkowickiej w Chorzowie. Przypomnijmy, że w ramach prowadzonej inwestycji we wspomnianym miejscu powstanie budynek mieszkalny, 5-segmentowany, o sześciu kondygnacjach, w skład którego wchodzić będzie 112 lokali mieszkalnych wraz z przynależnymi komórkami oraz garażem wewnętrznym.

Nabór wniosków prowadzony będzie od 17 kwietnia 2023 r. do 31 maja 2023 r. Druki wniosku wraz z wymaganymi załącznikami dostępne są do pobrania ze strony internetowej inwestora : https://www.sim-slask.pl/ oraz Urzędu Miasta Chorzów : http://bip.chorzow.eu/index.php, w formie papierowej w Urzędzie Miasta Chorzów i siedzibie inwestora. Szczegółowe informacje dotyczące wszelkich formalności związanych z naborem dostępne są na stronie internetowej inwestora: https://www.sim-slask.pl/. Informacji na temat naboru udziela również Wydział Zasobów Komunalnych Urzędu Miasta Chorzów pod numerem telefonu tel. 32-416-5000 wew. 5313 i 5315.

Wypełnione i podpisane wnioski wraz z niezbędnymi załącznikami należy złożyć osobiście (zalecane) lub przez pełnomocnika w Wydziale Zasobów Komunalnych Urzędu Miasta Chorzów pok. 123; złożyć za pośrednictwem platformy ePUAP; przesłać pocztą tradycyjną na adres Urzędu Miasta Chorzów Wydział Zasobów Komunalnych ul. Rynek 1, 41-500 Chorzów z dopiskiem „nabór wniosków ul. Michałkowicka” (liczy się data stempla pocztowego).

Źródło: własne/informacja prasowa

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości