Reklama:


Nieodpowiedzialna 25-latka wtargnęła na przejście i została potrącona [NAGRANIE]

Nieodpowiedzialna 25-latka wtargnęła na przejście i została potrącona [NAGRANIE]
Zdarzenie miało miejsce w ubiegły czwartek.fot. KMP Chorzów

W ubiegły czwartek na jednej z chorzowskich ulic mogło dojść do ogromnej tragedii przez nieodpowiedzialne zachowanie pieszej.

Już w tym roku doszło do jednej groźnej sytuacji z udziałem pieszej. Przypomnijmy, że w lutym kobieta patrząc w telefon i mając słuchawki na uszach wtargnęła na torowisko wprost pod nadjeżdżający tramwaj. Wówczas sama uniknęła poważnych obrażeń, ale sprawiła, że poważnie poszkodowana została jedna z pasażerek, która upadła na skutek gwałtownego hamowania.

CZYTAJ WIĘCEJ: Wtargnęła na torowisko i została potrącona [NAGRANIE]

Tym razem zagrożenie miało miejsce na ul. Katowickiej. W ubiegły czwartek, w godzinach szczytu na przejściu dla pieszych przy skrzyżowaniu z ul. Krzyżową 25-latka mimo czerwonego światła postanowiła wejść na pasy. W efekcie została potrącona przez samochód jadący ze strony Katowic.

Mundurowi przeanalizowali dokładnie materiał zarejestrowany przez miejski monitoring. Widać na nim jak kobieta stoi przy krawędzi jezdni i w pewnym momencie decyduje się przejść na drugą stronę, wykorzystując spowolnienie ruchu pojazdów. Po pokonaniu trzech z pięciu pasów ruchu została uderzona przez osobową Toyotę. W tym wypadku także można mówić o ogromnym szczęściu nieodpowiedzialnej pieszej, bowiem nie odniosła ona poważnych obrażeń. Finalnie otrzymała ona mandat karny, a chorzowska policja udostępniła w sieci nagranie, ku przestrodze.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości