Reklama:


Kulisy meczu Ruchu Chorzów z Podbeskidziem Bielsko – Biała

Kulisy meczu Ruchu Chorzów z Podbeskidziem Bielsko – Biała
Na trybunach w Gliwicach tradycyjnie nie zabrakło gorącego dopingu.fot. Marcin Bulanda

W ostatnim meczu Ruch Chorzów podzielił się punktami z Podbeskidziem Bielsko – Biała. Niebiescy zremisowali spotkanie 2:2 (1:0). Mecz od kulis pokazała tradycyjnie klubowa telewizja.

Kibice 14-krotnego Mistrza Polski kolejny raz nie mogli narzekać na brak emocji do końcowego gwizdka. Po pierwszej połowie meczu Ruch prowadził z Podbeskidziem 1:0 za sprawą pięknego trafienia Remigiusza Szywacza. W drugich 45 minutach działo się naprawdę sporo. Najpierw wyrównanie Góralom dał były zawodnik Niebieskich Tomasz Neugebauer. Na dwie minuty przed końcem regulaminowego czasu gry Joan Roman wykorzystał rzut karny i wydawało się, że Ruch poniesie porażkę. Chorzowianie nie odpuszczali jednak do samego końca i po chwili sędzia ponownie podyktował jedenastkę, ale tym razem dla gospodarzy. Do piłki podszedł Daniel Szczepan i celnym strzałem zapewnił jeden punkt swojej drużynie.

Wszystko to, co działo się w trakcie i wokół meczu zarejestrowała klubowa telewizja. Zapraszamy do obejrzenia tradycyjnych kulis.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości