Reklama:


Trwają zapisy na Chorzowską Dychę i jej mniejszą odpowiedniczkę

Trwają zapisy na Chorzowską Dychę i jej mniejszą odpowiedniczkę
Obie imprezy rozpoczną sie na stadionie przy ul. Lompy.fot. archiwum

Jeżeli nie możecie doczekać się kolejnej „Chorzowskiej Dychy” to z pewnością ucieszy was fakt, że oprócz standardowej wersji odbędzie się także ta przeznaczona dla najmłodszych.

Kolejna edycja biegu organizowanego przez Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu w Chorzowie odbędzie się już 21 maja. Biegacze wystartują ze stadionu przy ul. Lompy, a do pokonania będą mieli dystans prawie 10 kilometrów. Start wydarzenia zaplanowany jest na 11:00. Biegacze zostaną sklasyfikowani w kategorii open kobiet oraz mężczyzn, a także chorzowianin/chorzowianka.

Przypomnijmy, że w ramach zapisów, które ruszyły z początkiem kwietnia, koszt udziału od osoby wynosił do wczoraj 40 zł. Jeżeli ktoś zdecyduje się dopisać między dzisiejszą datą, a 14 maja zapłaci 50 zł. Ostatnia okazja na zgłoszenie będzie miała miejsce w dniu zawodów, ale wówczas cena wyniesie 60 zł. Zapisy prowadzone są TUTAJ.

Standardowo na uczestników czekają rozmaite nagrody i dodatkowe atrakcje. Każdy z uczestników otrzyma pamiątkowy medal, kod rabatowy do Sklepu Biegacza, a także posiłek regeneracyjny na mecie. Dodatkowo pierwszych 25 zgłoszonych będzie mogło na stoisku Fizjo Factory skorzystać z pakietu badań na platformie Gamma – obejmuje on 3 testy, dzięki którym terapeuta jest w stanie prognozować ryzyko urazu.  W oparciu o wynik testów możliwe jest również zaprogramowanie treningu wyrównawczego, lub skierowanie zawodnika na bardziej obszerną diagnostykę. Szczegółowy opis badania dostępny pod tym adresem.

Mniejsza wersja dla dzieciaków

Tegoroczną edycję poprzedzi w tym samym dniu „Mała Chorzowska Dycha”. Zmagania dla maluchów rozpoczną się o 9.30 na wspomnianym stadionie przy ul. Lompy. Koszt wpisowego to 7 zł od uczestnika. Każdy biegacz otrzyma pamiątkowe medale. Zapisać można się TUTAJ.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości