Reklama:


III LO zaprasza na dzień otwarty. Na przyszłych uczniów czekają ciekawe klasy

III LO zaprasza na dzień otwarty. Na przyszłych uczniów czekają ciekawe klasy
W III LO czeka na przyszłych uczniów naprawdę ciekawa oferta edukacyjna.fot. III LO

Okres poprzedzający wakacje letnie jest niezwykle intensywny dla szkół ponadpodstawowych. Oprócz matur w przypadku liceów i techników odbywają się także liczne dni otwarte dla absolwentów podstawówek. Na takie wydarzenie zaprasza III LO.

Przypomnijmy, że już w maju dla tegorocznych ósmoklasistów rusza rekrutacja do szkół ponadpodstawowych. Uczniowie, którzy zdecydują się na kontynuowanie swojej edukacji w Chorzowie mogą zapoznać się z pełną ofertą poszczególnych placówek, która została zawarta w przygotowanym przez urząd miasta informatorze.

CZYTAJ WIĘCEJ: W maju rusza rekrutacja do szkół ponadpodstawowych. Sprawdź ofertę chorzowskich placówek

Batory zaprasza na dzień otwarty

Jedną ze szkół, która zdecydowała się zorganizować tzw. dzień otwarty jest III Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Batorego zlokalizowane przy ul. Farnej 7. W trakcie wydarzenia absolwenci podstawówek będą mogli zapoznać się z tym, co oferuje szkoła. W przyszłym roku szkolnym zostaną otwarte klasy o profilach: prawniczo – dziennikarskim, teatralnym, matematycznym, medialno – dyplomatycznym, a także medycznym.

Oprócz przedstawienia powyższych specjalizacji uczestnicy dnia otwartego będą mogli zobaczyć jak liceum funkcjonuje na co dzień, porozmawiać indywidualnie z nauczycielami, a także uczniami.

Dzień otwarty III LO odbędzie się w sobotę 13 maja od 10.00 do 12.00. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie szkoły – TUTAJ.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości