Reklama:


„Ruch to nie jest zwykły Klub, to Ikona śląskiego i polskiego futbolu”. 103. urodziny Niebieskich

„Ruch to nie jest zwykły Klub, to Ikona śląskiego i polskiego futbolu”. 103. urodziny Niebieskich
Z pewnością dla wielu osób Ruch Chorzów to nieprzerwanie sposób na życie.fot. Marcin Bulanda

W historii Ruchu Chorzów wybił kolejny okrągły jubileusz. Dziś 14-krotny Mistrz Polski obchodzi swoje urodziny.

Historia Niebieskich jest jednocześnie ogromną częścią dziejów polskiego futbolu. Jedna z najbardziej utytułowanych drużyn w Polsce obchodzi dziś swoje 103. urodziny.

– Ruch to nie jest zwykły Klub, to Ikona śląskiego i polskiego futbolu. Czternastokrotnie zasiadał na tronie mistrzowskim, zdobywał krajowe puchary i z powodzeniem reprezentował Polskę na arenie międzynarodowej. Jednak co najważniejsze, Ruch to ludzie. Legendarni piłkarze, wybitni trenerzy, ale przede wszystkim Kibice, jedyni w swoim rodzaju, wymagający, ale i bardzo oddani! – czytamy w okolicznościowym komunikacie klubu.

Z okazji tego ważnego święta klub przygotował dla sympatyków kilka niespodzianek. Przede wszystkim wysłuchać można specjalnego wywiadu z prezesem Ruchu Sewerynem Siemianowskim, w którym jest mowa m.in. o podsumowaniu minionego roku, sytuacji sportowej, finansowej, czy też kwestii stadionu.

Gratka czeka także na fanów, którzy zdecydują się zrobić zakupy w jednym z oficjalnych klubowych sklepów, w tym internetowym. Do 23 kwietnia potrwa bowiem urodzinowa promocja. Na zakupy za kwotę 103 zł można otrzymać rabat w wysokości 10%, za 206 zł 15 %, za 309 zł 20%, za 412 zł 25%, a za 515 zł 30%.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości