Mała i duża Chorzowska Dycha coraz bliżej. Trwają zapisy

W tym roku MORiS przygotował dwie wersje Chorzowskiej Dychy.fot. archiwum

Już 21 maja odbędzie się impreza „Chorzowska Dycha”! Jej start, po raz pierwszy w tym roku poprzedzi „Mała Chorzowska Dycha” – bieg dla najmłodszych!

Mała Chorzowska Dycha

W ramach tego wydarzenia przygotowane zostały 4 biegi podzielone na kategorie wiekowe:

• Bieg na 200m dla dzieci urodzonych w roku 2017 i później (9:30)
  • Bieg na 400m dla dzieci urodzonych w latach 2014-2016 (9:45)
  • Bieg na 800m dla dzieci urodzonych w latach 2011-2013 (10:00)
  • Bieg na 1200m dla dzieci i młodzieży urodzonych w roku 2010 i wcześniej (10:15)

Wpisowe za udział w wydarzeniu to 7 zł/osoba. Ilość miejsc jest ograniczona – zapisy on-line potrwają do 14 maja – swoje pociechy zgłosić możecie na tej stronie.

Chorzowska Dycha

Tym razem nasz bieg uliczny wystartuje ze stadionu przy ul. Lompy. Trasa liczy niespełna 10 km – jej dokładny przebieg organizatorzy zdradzą już niebawem! Start biegu – godzina 11:00.

Koszt udziału w wydarzeniu:

• 50 zł – przy zapisie on-line do 14 maja
  • 60 zł – przy zapisie w dniu biegu w Biurze Zawodów (do 10:30) – max 50 miejsc

Dla wszystkich biegaczy przygotowane zostały  pamiątkowe medale, kod rabatowy do Sklepu Biegacza oraz posiłek regeneracyjny na mecie (meta zlokalizowana jest tym razem w miejscu startu).

Wydarzenie odbywa się pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Chorzów Andrzeja Kotali.

Pierwsi zapisani biegacze będą mogli skorzystać również z badania, które przeprowadzą specjaliści Fizjo Factory Chorzów.

Jak zwykle uczestnicy biegu zostaną sklasyfikowani w kategorii OPEN Kobiet i Mężczyzn oraz CHORZOWIANIN/CHORZOWIANKA. Dla najlepszych biegaczy przygotowane zostały nagrody – statuetki, bony zakupowe do Sklepu Biegacza oraz vouchery przygotowane przez Gabinet Kosmetyczny Yasumi Chorzów oraz Barbershop Brzytwa.