Reklama:


Kolejna impreza chorzowskiego MORiS-u zbliża się wielkimi krokami. Przed nami Uwolnij Swoją Energię

Kolejna impreza chorzowskiego MORiS-u zbliża się wielkimi krokami. Przed nami Uwolnij Swoją Energię
Maraton ponownie odbędzie się na boisku przy ul. Kościuszki.fot. archiwum

W maju nie zabraknie tradycyjnych imprez organizowanych przez MORiS Chorzów. Jedną z nich jest maraton fitness.

Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu w Chorzowie zaprasza na kolejną edycję „Uwolnij Swoją Energię”. Maraton fitness odbywający się każdorazowo na boisku przy ul. Kościuszki na stałe wpisał się w kalendarz imprez sportowych w naszym mieście.

Na uczestników czekają zróżnicowane zajęcia fitness prowadzone w blokach przez profesjonalnych instruktorów. W trakcie wydarzenia nie zabraknie także atrakcji dla najmłodszych. Specjalne animacje przygotowała firma AniRusz, a na orliku odbędą się piłkarskie konkurencje.

– Swoją obecność na naszym Maratonie potwierdzili już nasi partnerzy – będzie można skorzystać m.in. z porady dietetyka – będzie z nami Anna Zielińska-Błaszczyk z poradni Dobry Dietetyk – informuje MORiS Chorzów.

Pierwsze sto zgłoszonych osób otrzyma specjalne upominki, a dodatkowo do zdobycia będą także nagrody przygotowane przez partnerów wydarzenia: Kompleks „Szytgarka”, Gabinet Kosmetyczny Yasumi Chorzów, Dobry Dietetyk Anna Zielińska – Błaszczyk, a także Oriflame Chorzów.

Udział w Uwolnij Swoją Energię jest bezpłatny. Czas maratonu został zaplanowany od 16.00 do 19.00. Każdy z uczestników musi obowiązkowo posiadać matę do ćwiczeń.

Regulamin imprezy, a także formularz zgłoszeniowy dostępny jest TUTAJ.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości