Reklama:


Dzień Dziecka rodzinnie – kreatywnie w SDK

Dzień Dziecka rodzinnie – kreatywnie w SDK
Impreza dla najmłodszych odbędzie się w Starochorzowskim Domu Kultury.fot. archiwum

Tegoroczny Dzień Dziecka zbliża się wielkimi krokami. Jedną z atrakcji dla najmłodszych przygotował Starochorzowski Dom Kultury.

Wspólne świętowanie Dnia Dziecka odbędzie się w placówce przy ul. Siemianowickiej 1 czerwca. Popołudnie w Starochorzowskim Domu Kultury wypełnione jest atrakcjami dla najmłodszych. Co dokładnie znajduje się w planie?

17.00

Na dobry początek gra terenowa w ogrodzie SDK – „PODRÓŻ W CZASIE”. Zapraszamy całe rodziny-drużyny do podróżowania w czasie i wspólnego udziału w zadaniach, które doprowadzą Was do rozwiązania hasła i zdobycia nagrody.

18.00

Teatr Pappeteria zaprasza na spektakl familijny „ DZIWACZKA”.

Nasza tytułowa DZIWACZKA chce odnaleźć swoje miejsce na ziemi. Podczas podróży do legendarnej Pawini napotyka wiele zwierząt i nieoczekiwanych zwrotów akcji, które wpływają na jej losy. Nie obywa się bez rozczarowań i podniosłych chwil. Ale czy tak jak w prawdziwych życiu wszystko jest takie na jakie wygląda? Czy może kryje się za tym drugie dno, o którym nikt nie wie. Opowieść pełna koloru i dobrych emocji.

Spektakl od 6 roku życia.
Scenariusz i reżyseria: Michał Moskal,
kostiumy i charakteryzacja: Anna Gabor,
scenografia: Grażyna Gumińska, Anna Gabor, Michał Moskal,
muzyka” Dominik Czuz, Kamil Zypser, Łukasz Willner

Czas spektaklu: 50 min

Bilety na całą imprezę: 20 zł z kartą Bajtel 15 zł (bilety obowiązują zarówno dzieci, jak i rodziców). Szczegółowe informacje można uzyskać: joannabw@chck tel. 32 247 39 58

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości