Reklama:


Ruch zagra w derbach z herbem Katowic. SK 1920 oficjalnym partnerem spotkania

Ruch zagra w derbach z herbem Katowic. SK 1920 oficjalnym partnerem spotkania
Logo SK 1920 znajdzie się w sobotę na meczowych koszulkach.fot. Ruch Chorzów

Derby Ruchu Chorzów z GKS-em Katowice odbędą się już w sobotę! W trakcie meczu Niebiescy zagrają w specjalnych koszulkach.

Wyjazdowy mecz z „Gieksą” będzie dla Niebieskich niezwykle ważny. Oprócz charakteru derbowego chorzowianie będą walczyć o kolejne punkty, które mogą dać im awans do Ekstraklasy.

Oficjalnym sponsorem tego meczu zostało Stowarzyszenie Kibiców Ruchu Chorzów SK 1920 z Katowic. Tym samym logo partnera, które zawiera m.in. element herbu stolicy naszego województwie znajdzie się na trykotach 14-krotnego Mistrza Polski.

– Kibice Ruchu są w Katowicach od samego początku istnienia naszego klubu. Do dziś Katowice są jednym z najliczniejszych i najaktywniejszych fanklubów. Tak jak jesienią z dumą zostaliśmy sponsorem „Niebieskich” w derbowym meczu i będziemy mocno trzymać kciuki za zwycięstwo naszej drużyny. Dziękujemy wszystkim naszym członkom i wspierającym, bez których podejmowanie takich inicjatyw nie byłoby możliwe – mówią przedstawiciele SK 1920 na łamach klubowej strony.

Mecz GKS Katowice – Ruch Chorzów odbędzie się w sobotę 27 maja. Pierwszy gwizdek zaplanowano na 17.30.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości