Reklama:


Finał turnieju „Dryblingiem na Stadion Śląski”

Finał turnieju „Dryblingiem na Stadion Śląski”
Finał odbędzie się na legendarnym obiekcie.fot. archiwum

Już w najbliższą niedzielę w „Kotle Czarownic” odbędzie się finał turnieju „Dryblingiem na Stadion Śląski”. Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Project Goal Junior, a jego głównym partnerem – Województwo Śląskie.

Pod koniec kwietnia i w połowie maja na bocznym boisku Stadionu Śląskiego odbyły się dwie tury eliminacji, których celem było wyłonienie najlepszych dryblerek i dryblerów w poszczególnych kategoriach wiekowych, czyli w wieku od 10 do 17 lat. Teraz ci, którzy pomyślnie przeszli etap eliminacji, przeniosą się na arenę główną „Kotła Czarownic”, by zawalczyć o tytuł najlepszego dryblera/najlepszej dryblerki.

Zadaniem uczestników, podobnie jak podczas etapu kwalifikacji, będzie jak najszybsze pokonanie dryblingiem slalomu. Każdy zawodnik będzie miał 3 próby, a liczy się najlepszy czas zarejestrowany przez innowacyjne urządzenie, czyli sportstation2. Jest to konsola posiadająca różne tryby gier, takie jak tory przeszkód czy zabawy na reakcje oraz szybkość, która rejestruje wyniki zawodników. Za ponadprzeciętne rezultaty czasowe uczestnicy otrzymują gwiazdki, które umożliwiają awans do kolejnego poziomu, a ćwiczyć można w różnych dyscyplinach, z piłką lub bez.

Finały turnieju to dla uczestników niepowtarzalna okazja do spróbowania swoich sił na wielkiej arenie Stadionu Śląskiego. Organizatorzy przygotowali dla nich ponadto ciekawe nagrody oraz dodatkowe atrakcje. Start zawodów o godz. 11:00 -wejście od strony recepcji.

Źródło: Informacja prasowa

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości