Jeżeli planowaliście wybranie się w najbliższych dniach na przejażdżkę „Elką”, to koniecznie musicie uzbroić się w cierpliwość.
Tegoroczny sezon kolejka linowa rozpoczęła już jakiś czas temu. Obecnie wagoniki i krzesełka kursują na dotychczasowej nitce. Oprócz tego trwa budowa drugiego połączenia, a ostatnio został ogłoszony przetarg na budowę trzeciego odcinka, który tym samym przywróci pierwotną formę „Elki”.
CZYTAJ WIĘCEJ:
Wspomniane prace związane z budową drugiej nitki spowodowały konieczność tymczasowego zamknięcia całej kolejki do odwołania.
– Prace prowadzone są w celu ulepszenia atrakcji i zapewnienia jeszcze lepszego doświadczenia dla odwiedzających w przyszłości. Przepraszamy za wszelkie niedogodności. O postępach prac będziemy informować na bieżąco – mówi Aneta Miler z biura prasowego Parku Śląskiego.