Reklama:


Niebiescy na urlopach. Znamy plan przygotowań do nowego sezonu

Niebiescy na urlopach. Znamy plan przygotowań do nowego sezonu
Piłkarze Ruchu w wyśmienitych nastrojach udali się na zasłużony odpoczynek.fot. Marcin Bulanda

Po wywalczeniu upragnionego awansu piłkarze Ruchu Chorzów przebywają na zasłużonych urlopach. Klub tymczasem przedstawił plan przygotowań do nowego sezonu.

Mimo zmęczenia minionym sezonem z pewnością wszyscy, na czele z zawodnikami nie mogą doczekać się rozpoczęcia nowej kampanii. Niebiescy będą bowiem występować w najwyższej klasie rozgrywkowej.

Piłkarze przebywają aktualnie na zasłużonych urlopach. Te dobiegną dla nich końca 21 czerwca i tym samym drużyna rozpocznie przygotowania do rozgrywek 2023/24.

Całość rozpocznie się od tradycyjnych badań na AWF-ie w Katowicach. Pierwszy trening na murawie odbędzie się 24 czerwca, a dzień później ekipa 14-krotnego Mistrza Polski uda się na zgrupowanie do Buska – Zdroju. Tam na Niebieskich czeka pierwszy sparing z rumuńskim FC Voluntari, który w ubiegłym sezonie zajął 10. miejsce Ekstraklasie.

Prosto ze zgrupowania zespół uda się do Radlina na turniej 100-lecia tamtejszego Górnika. Następnie Ruch będzie trenował w Chorzowie do 21 lipca i w tym czasie rozegra cztery mecze kontrolne – z Hutnikiem Kraków, Stalą Rzeszów, zespołem rezerw oraz Piastem Gliwice.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości