Reklama:


Wielki sukces drużyny z SP nr 17! Wygrana w finale turnieju „Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku”

Wielki sukces drużyny z SP nr 17! Wygrana w finale turnieju „Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku”
Drużyna świetnie poradziła sobie w całym turnieju.fot. -

Kibice piłki nożnej z Chorzowa mają kolejny powód do radości. Tym razem sporym sukcesem mogą pochwalić się zawodniczki z SP nr 17 w Chorzowie!

Turniej „Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku” cieszy się sporą popularnością i renomą od wielu lat. To właśnie jego uczestnicy często rozwijają swoje umiejętności do takiego poziomu, który pozwala im na zostanie zawodowym sportowcem.

Ogromny sukces na swoje konto zapisała drużyna złożona z uczennic Szkoły Podstawowej nr 17 w Chorzowie. W kategorii U’10 dziewczyny z powodzeniem przechodziły przez kolejne etapy zawodów docierając ostatecznie do wielkiego finału!

W spotkaniu rozegranym na Stadionie Narodowym w Warszawie chorzowianki zmierzyły się z Unią Grabów – Leopoldów. Drużyna z SP nr 17 nie dała szans rywalkom i pewnie pokonała je wynikiem 5:2. Oprócz tego Maja Gąsior zdobyła tytuł królowej strzelczyń z dorobkiem 19 bramek.

Skład SP nr 17: Skład: Zuzanna Bogus, Maja Gąsior, Lena Karcz, Klaudia Kisiel, Lena Kubicka, Maja Kowalczyk, Anastazja Mrozek, Julia Pieniążek, Milena Płaczek, Maria Sawikowska, trenerzy: Mateusz Szip, Dawid Kubicki

Skrót z finału można zobaczyć TUTAJ.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości