Reklama:


Sparing na Cichej i prezentacja na Rynku. Zobacz Niebieskich w akcji!

Sparing na Cichej i prezentacja na Rynku. Zobacz Niebieskich w akcji!
Niebiescy - na zdjęciu kapitan Tomasz Foszmańczyk - zaprezentują się kibicom podczas piątkowego sparingu z Piastem i sobotniej prezentacji na RynkuFot. Marcin Bulanda

Już tylko dziesięć dni pozostało do pierwszego meczu Ruchu Chorzów w PKO Ekstraklasie. W piątek i sobotę „Niebiescy” rozegrają ostatnie sparingi, odbędzie się także prezentacja drużyny na chorzowskm Rynku.

To już ostatnie szlify przed wielkim wyzwaniem, jakim będzie gra w PKO Ekstraklasie. Ruch Chorzów przed startem sezonu rozegra jeszcze dwa spotkania kontrolne. Pierwsze odbędzie się na stadionie przy Cichej. W piątek, 14 lipca, podopieczni Jarosława Skrobacza zmierzą się z Piastem Gliwice.

Mecz rozpocznie się o godz. 18.00 i będzie otwarty dla publiczności. Kibice będą mogli zajmować miejsca na trybunie głównej. Wstęp wolny. To jedyna okazja do obejrzenia tego spotkania, bo decyzją sztabów szkoleniowych obu klubów sparing Ruch – Piast nie będzie transmitowany.

W sobotę, 15 lipca, „Niebiescy” wystąpią w próbie generalnej przed ligą. O godz. 14.00 zagrają w Opolu z tamtejszą Odrą, zespołem, z którym niedawno mierzyli się w Fortuna 1 Lidze.

Po spotkaniu w Opolu drużyna wróci do Chorzowa, by spotkać się z kibicami na przedsezonowej prezentacji. Impreza organizowana wspólnie z Miastem Chorzów odbędzie się na Rynku. Początek wyznaczono na godz. 15.00, zaś prezentacja „Niebieskich” rozpocznie się o godz. 18.30.

Przypomnijmy, że pierwszy mecz w PKO Ekstraklasie Ruch rozegra 23 lipca – w Lubinie z Zagłębiem (godz. 17.30).

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości