Reklama:


Ruszyła sprzedaż biletów na pierwszy mecz Ruchu u siebie. Trzeba się spieszyć

Ruszyła sprzedaż biletów na pierwszy mecz Ruchu u siebie. Trzeba się spieszyć
Pierwszy mecz u siebie w PKO Ekstraklasie Ruch rozegra 28 lipca - na stadionie w Gliwicach. Ruszyła sprzedaż biletów na to spotkanieFot. Marcin Bulanda

28 lipca Ruch Chorzów rozegra pierwszy mecz w PKO Ekstraklasie w roli gospodarza. W Gliwicach zmierzy się z ŁKS-em Łódź. W środowy wieczór rozpoczęła się sprzedaż biletów na to spotkanie.

Debiut „Niebieskich” w PKO Ekstraklasie zbliża się wielkimi krokami. W najbliższą niedzielę (23.07., godz. 17.30) podopieczni Jarosława Skrobacza zmierzą się na wyjeździe z Zagłębiem Lublin.

Na kolejny mecz nie trzeba będzie czekać długo, zaledwie pięć dni. W piątek, 28 lipca (godz. 20.30) „Niebiescy” podejmą ŁKS Łódź. Spotkanie odbędzie się na stadionie przy ul. Okrzei w Gliwicach, na którym Ruch rozgrywał już mecze w rundzie wiosennej sezonu 2022/23 w Fortuna 1 Lidze.

Chorzowski klub uruchomił w środę o godz. 19.20 sprzedaż wejściówek na spotkanie Ruch – ŁKS. Odbywa się ona pod adresem bilety.ksruch.com/. Kibicom radzimy się spieszyć, bo po zaledwie 20 minutach w sprzedaży pozostawało tylko ok. 2000 biletów (stan na godz. 19.40). Gwarantowane wejście mają posiadacze karnetów (sprzedano ich już ponad 5700).

Przypomnijmy, że Ruch Chorzów występować będzie w Gliwicach jeszcze przez kilka miesięcy. Docelowo, prawdopodobnie w październiku, „Niebiescy” przeniosą się na Stadion Śląski.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości