Reklama:


Phillip Bracken zagra bezpłatny koncert w Parku Śląskim

Phillip Bracken zagra bezpłatny koncert w Parku Śląskim

Już w najbliższy piątek, 21 lipca, w znajdującym się na terenie Parku Śląskiego Ogrodzie Japońskim wystąpi znany chorzowskiej publiczności Phillip Bracken. 

Bracken gościł już w Chorzowie przy okazji One Man Act Festiwal w 2017 roku, a piątkowy koncert w Ogrodzie Japońskim będzie jego powrotem do tego miejsca po nieco ponad rocznej przerwie. Wywodzący się z Australii artysta to wokalista, kompozytor, autor tekstów i gitarzysta, poruszający się muzycznie w obszarze indie folk, indie roots z elementami ambient, soul, funk, ambient world music. Bracken znany jest z niezwykle sugestywnego głosu o pięknej barwie, urzekającej osobowości scenicznej i hipnotyzujących aranżacji gitarowych. Ze względu na brzmienie gitary i ciepło głosu porównywany do takich wykonawców jak Ben Harper, Jeff Buckley, Nick Drake czy Josh Garrels, jednocześnie doceniany jest za indywidualny, emocjonalny styl.

Koncert Australijczyka odbędzie się 21 lipca o godzinie 19.00 w wyjątkowych okolicznościach Ogrodu Japońskiego. Występ jest bezpłatny. 

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości