Reklama:


Rozpoczęła się naprawa jezdni. Kolejne utrudnienia w Chorzowie Batorym

Rozpoczęła się naprawa jezdni. Kolejne utrudnienia w Chorzowie Batorym
Wykonawca deklaruje zakończenie prac do najbliższego piątku.fot. archiwum

W Chorzowie Batorym oprócz wcześniej zapowiadanych prac rozpoczął się jeszcze jeden remont. Kierowcy muszą liczyć się z kolejnymi zmianami w organizacji ruchu.

W ubiegłym tygodniu informowaliśmy o rozpoczynających się dziś pracach na jezdni zlokalizowanej przy ul. Plac Osiedlowy w Chorzowie Batorym. Remont ma potrwać przez miesiac.

CZYTAJ WIĘCEJ: Remont jezdni w Chorzowie Batorym. Miesiąc utrudnień

Poniedziałek przyniósł kolejne utrudnienia we wspomnianej dzielnicy Chorzowa. Od dłuższego czasu bolączką na ul. Wrocławskiej jest ugięcie znajdujące się na jezdni. W związku z tym rozpoczęły się prace naprawcze, a konkretnie na odcinku znajdującym się między ulicami Batorego i Hutniczą.

Kierowców czekają następujące zmiany w organizacji ruchu:

  • zamknięta dla ruchu pojazdów zostanie jezdnia ulicy Wrocławskiej w rejonie skrzyżowania z ulicą Batorego,
  • w ciągu ulicy Wrocławskiej na odcinku pomiędzy skrzyżowaniem z ul. Hutniczą i miejscem prowadzonych prac wprowadzony zostanie dwukierunkowy ruch pojazdów,
  • z kierunku skrzyżowania ulic Wrocławskiej i Hutniczej w kierunku ulicy Batorego wyznaczony zostanie objazd prowadzony ulicami Hutniczą, 16 Lipca, Strzybnego i Farną.

Zakończenie remontu zostało zaplanowane do dnia 28 lipca. Wszystkie zmiany w organizacji ruchu na chorzowskich drogach można śledzić za pośrednictwem nawigacji Waze – TUTAJ.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości