Kolejka „Elka” w ubiegłym tygodniu rozpoczęła kursowanie po blisko dwóch miesiącach pauzy. Teraz ponownie goście Parku Śląskiego, którzy chcą skorzystać z atrakcji muszą wziąć pod uwagę przerwę techniczną.
Budowa drugiej nitki „Elki” idzie pełną parą. Nowy odcinek będzie miał 1850 metrów długości. Dla pasażerów przeznaczonych zostanie 30 krzesełek i 15 gondoli. O dokładnych postępach w trwających pracach informowaliśmy wczoraj.
CZYTAJ WIĘCEJ: Buduje się, ale jeździ. Elka znów kursuje
Wszystkie osoby, które zamierzały skorzystać w najbliższych dniach z tej popularnej atrakcji muszą uzbroić się w cierpliwość. Park Śląski za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej poinformował o przerwie w funkcjonowaniu „Elki”, która została zaplanowana na 29-31 lipca br.
– Zapraszamy w pozostałe dni – od poniedziałku do niedzieli – w godzinach od 11:00 do 21:00 – czytamy w komunikacie.