Reklama:


SuperBet bukmacher online – jak typowano finał, który przeszedł do historii?

SuperBet bukmacher online – jak typowano finał, który przeszedł do historii?

Czasami zdarzają się takie mecze, o których szybko zapominamy. Są jednak też takie, które na zawsze zapisują się w pamięci. Taki pojedynek miał miejsce 16 czerwca 2023 roku w Londynie. Carlos Alcaraz i Novak Djokovic zmierzyli się wtedy w finale Wimbledonu i stworzyli fantastyczne widowisko.

Sprawdź, jakim wynikiem zakończyło się to niesamowite spotkanie oraz czyj triumf typowali gracze SuperBet bukmachera online.

Umarł król, niech żyje król?

To pytanie jest bardzo zasadne w kontekście rozstrzygnięcia finałowego starcia na Wimbledonie. Wprawdzie to Carlos Alcaraz przystępował do tego pojedynku jako lider światowego rankingu, lecz Novak Djokovic to rekordzista pod względem wielkoszlemowych triumfów. Statystyki te są oczywiście ważne, lecz po rozpoczęciu meczu przestają mieć znaczenie, a liczy się tylko to, co tu i teraz (czyli w tym przypadku 16 lipca 2023 roku na korcie centralnym w Londynie).

Wprawdzie pierwszy set nie potoczył się po myśli Hiszpana i nie zwiastował pozytywnego dla niego zakończenia, ale później mecz rozkręcił się i… 20-latek pokonał wielkiego mistrza w pięciu partiach 1:6, 7:6(6), 6:1, 3:6, 6:4. Dla Alcaraza triumf w Wimbledonie 2023 to drugi wielkoszlemowy tytuł w karierze i poważna zapowiedź jego dominacji w najbliższych latach.

Finał Wimbledonu 2023 – SuperBet bukmacher online i kursy przedmeczowe

Wielkie mecze często rządzą się swoimi prawami. Z jednej strony możliwe są trudności związane z prawidłowym wytypowaniem ich wyników, lecz z drugiej to szansa na wyższe wygrane graczy tworzących kupony. U SuperBet bukmachera online kursy przed rozpoczęciem meczu Carlosa Alcaraza z Novakiem Djokoviciem prezentowały się tak: 2.60 – 1.53 (zachowując odpowiednią kolejność). Oznacza to, że faworytem – choć niewielkim – był doświadczony Serb. Jego młodszy o prawie szesnaście lat przeciwnik okazał się jednak zwycięski. Ten niesamowity mecz doświadczył mnóstwo emocji wszystkim zainteresowanym, czyli:

  •          Sztabom zawodników,
  •          kibicom,
  •          miłośnikom tenisa,
  •          a także tym, którzy umieścili ten pojedynek na swoich kuponach.

Kolejne wielkie wydarzenia dla graczy SuperBet bukmachera online

Mecz Alcaraza z Djokoviciem będziemy wspominać jeszcze miesiącami, a może nawet latami, lecz to już historia. Nie zwalniają tempa zarówno zawodnicy, jak i fani zakładów. SuperBet bukmacher online nieprzerwanie posiada w ofercie takie wydarzenia sportowe (i nie tylko), spośród których każdy znajdzie coś idealnego dla siebie.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości