Reklama:


Clearex wraca do treningów. Cztery mecze kontrolne przed ligą

Clearex wraca do treningów. Cztery mecze kontrolne przed ligą
Futsaliści Cleareksu Chorzów zajęli w minionym sezonie 13. miejsce w krajowej elicieFot. Adrian Ślązok

31 lipca futsaliści Cleareksu Chorzów stawią się na pierwszym treningu przed nowym sezonem. W sierpniu podopieczni Wojciecha Dobrzyńskiego rozegrają cztery sparingi, w tym dwa z ekipami z Ekstraklasy.

Do jubileuszowego 25. sezonu w Futsal Ekstraklasie zawodnicy Cleareksu przygotowywali się już od kilku tygodni indywidualnie. Pierwszy trening całej grupy zaplanowano na poniedziałek, 31 lipca.

W sierpniu chorzowianie rozegrają cztery spotkania kontrolne. Pierwszym sparingpartnerem będzie spadkowicz z FOGO Futsal Ekstraklasy AZS UŚ Katowice, a mecz odbędzie się 11 sierpnia.

Następnie – 19 sierpnia – podopieczni Wojciecha Dobrzyńskiego zmierzą się z Dremanem Opole Komprachcice, siódmym zespołem minionego sezonu Ekstraklasy. 23 sierpnia Clearex sprawdzi formę beniaminka Ekstraklasy Sośnicy Gliwice, zaś serię sparingów zakończy meczem z I-ligowym GKS Futsal Tychy (25 sierpnia).

Przypomnijmy, że sezon 2023/24 w FOGO Futsal Ekstraklasie ruszy w pierwszy weekend września (2-3.09.). Clearex na inaugurację podejmie AZS UW Wilanów.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości