Reklama:


Dopiero co wyremontowane boisko padło ofiarą wandalizmu

Dopiero co wyremontowane boisko padło ofiarą wandalizmu
Niestety użytkownicy boiska krótko mogli cieszyć się jego nienagannym stanem.fot. MORiS Chorzów

W naszym mieście doszło do kolejnego aktu wandalizmu. Tym razem jego ofiarą padło świeżo wyremontowane boisko.

Zgodnie z informacjami, które podawaliśmy w ubiegłym tygodniu Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu w Chorzowie rozpoczął prace mające na celu odnowienie osiedlowych boisk, a także towarzyszącej im infrastruktury.

CZYTAJ WIĘCEJ: Boiska osiedlowe w Chorzowie przechodzą gruntowny remont. Część prac została zakończona

Niestety jeden z obiektów, na którym prace zostały już zakończone, konkretnie zlokalizowany przy ul. Mariańskiej padł ofiarą aktu wandalizmu. Na zdjęciach zamieszczonych przez MORiS zdewastowany śmietnik, a także graffiti, które pojawiło się na nawierzchni.

– Inwestycje, które przeprowadzane są w czasie tegorocznych wakacji wykonujemy z myślą o wszystkich mieszkańcach miasta – boiska są dostępne dla każdego. Tym bardziej przykro nam, kiedy dochodzi na ich terenie do dewastacji i aktów wandalizmu. Zwracamy się z prośbą do wszystkich – dbajmy o wspólne przestrzenie, z których korzystamy sami oraz nasi najbliżsi! Mamy głęboką nadzieję, że taki widok już się nie powtórzy, a odnowione boiska jeszcze długo będą sprzyjać aktywnościom sportowym i dobrej zabawie! – czytamy w komunikacie opublikowanym przez MORiS Chorzów.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości