Reklama:


Trwa sprzedaż karnetów na mecze Ruchu Chorzów w sezonie 2023/24

Trwa sprzedaż karnetów na mecze Ruchu Chorzów w sezonie 2023/24
Karnetowicze nie muszą martwić się o miejsca na domowych meczach Ruchu Chorzów.fot. Marcin Bulanda - PressFocus

Jeżeli zastanawiacie się jaką regularną przyjemność sobie sprawić, to odpowiedź jest prosta. W dalszym ciągu trwa sprzedaż karnetów na mecze Ruchu Chorzów w sezonie 2023/24.

Dla osób, które regularnie chodzą na mecze Niebieskich zaopatrzenie się w wejściówki na cały sezon jest z pewnością korzystne. Karnet zapewni bowiem miejsce na wszystkich domowych meczach Ruchu bez względu na to jaka pula pojedynczych biletów zostanie wydana do sprzedaży.

– W kolejnym domowym spotkaniu zmierzymy się z Jagiellonią Białystok (19 sierpnia, godz. 20:00). Mecz ten zostanie rozegrany z udziałem kibiców gości, a to oznacza, że fanom Ruchu przypadnie znacznie mniej miejsc na stadionie niż w przypadku ostatniej potyczki z ŁKS-em. Do wolnej sprzedaży trafi ok. 2 tys. biletów – tłumaczy klub za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej.

Posiadacze karnetów nie będą musieli przejmować się takimi kwestiami. Dodatkowo w ogólnym rozrachunku jest to oczywiście opcja korzystniejsza finansowo niż kupowanie pojedynczych wejściówek na poszczególne spotkania.

Ceny karnetów wahają się od 179 do 999 zł. Wpływ na kwotę jaką musimy wydać mają takie czynnik jak rodzaj wejściówki (dziecięca, ulgowa lub normalna), sektor, a także to czy jest to nasz pierwszy karnet, czy jesteśmy tzw. „przedłużającym”. Z pełnym cennikiem można zapoznać się TUTAJ.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości