Reklama:


Nie będzie Fest Festivalu w Chorzowie? Organizacja imprezy stanęła pod znakiem zapytania

Nie będzie Fest Festivalu w Chorzowie? Organizacja imprezy stanęła pod znakiem zapytania
Wielce prawdopodobne jest, że zaplanowana impreza nie dojdzie do skutku.fot. archiwum

Tegoroczna edycja Fest Festivalu stanęła pod znakiem zapytania. Z nieoficjalnych informacji wynika, że impreza może zostać odwołana.

Fest Festiwal bez wątpienia jest jedną z największych muzycznych imprez na terenie naszego kraju. Zbliżająca się edycja zaplanowana na termin 9-13 sierpnia może jednak nie dojść do skutku. Dziś pojawiły się liczne doniesienia o tym, że wydarzenie może zostać odwołane. Taką informacją na Twitterze podzielił się dziennikarz Kacper Peresada.

Wymowne jest także wstrzymanie sprzedaży wejściówek na festiwal. Można było zakupić je za pośrednictwem strony ebilet.pl. Aktualnie nie ma takiej możliwości.

Telefony niemal natychmiastowo rozdzwoniły się w chorzowskim magistracie, a także siedzibie Parku Śląskiego. Urząd miasta jako jeden z partnerów imprezy nie ma oficjalnych informacji na ten temat.

– W związku z pojawiającymi się informacjami o rzekomo odwołanym Fest Festivalu informuję, że na ten moment żadna oficjalna decyzja ze strony organizatora wydarzenia nie wpłynęła do Urzędu Miasta w Chorzowie – informuje Łukasz Adamczyk, rzecznik prasowy UM Chorzów. -Przypominam, że Miasto Chorzów nie jest organizatorem imprezy, w związku z tym, proszę o kierowanie pytań do agencji Follow the Step – dodaje.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości