Reklama:


Przed kierowcami utrudnienia na chorzowskich drogach. Prace ruszają jutro

Przed kierowcami utrudnienia na chorzowskich drogach. Prace ruszają jutro
Zmiany rozpoczną się już jutro ok. 9.00.fot. archiwum

Od jutra kierowcy muszą spodziewać się kolejnych zmian na chorzowskich drogach. Są one związane z przebudową sieci wodociągowej.

W najbliższy piątek około 9.00 rozpocznie się kolejny etap prac przebudowy sieci wodociągowej na odcinku pomiędzy ul. Siemianowicką, a Parkową. Z uwagi na problemy techniczne, które wystąpiły podczas dotychczasowych robót, konieczne jest rozszerzenie ich zakresu w ciągu ul Parkowej, a konkretnie posesji nr 6 i 8. Taki stan rzeczy spowoduje zwężenie jezdni do jednego pasa ruchu.

W związku z powyższym – mając również na względzie duże natężenie ruchu pojazdów w ciągu ulicy Parkowej oraz niewielką odległość miejsca prowadzonych prac od skrzyżowania ulic Parkowej i Kościuszki – konieczne będzie wprowadzenie zakazu wjazdu pojazdów z kierunku ulicy Kościuszki w kierunku ulicy Parkowej. Objazd do ulicy Parkowej poprowadzony zostanie ulicami Kościuszki, Rynek i Katowicką (relacja do Katowic).

Zakończenie tego etapu prac i przywrócenie stałej organizacji ruchu zostało zaplanowane na 26 września br. Wszystkie zmiany na chorzowskich drogach można śledzić za pośrednictwem nawigacji Waze – TUTAJ.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości