Reklama:


Chcesz mieć spersonalizowaną dietę – skorzystaj z oferty cateringu WIKT Codzienny

Chcesz mieć spersonalizowaną dietę – skorzystaj z oferty cateringu WIKT Codzienny

Podstawą dobrego odżywiania nie jest tylko liczenie kalorii i wybieranie produktów o niskiej zawartości tłuszczu. Jest to dieta pudełkowa opracowana przez dietetyka, która uwzględnia Twój tryb życia i stan zdrowia. Nasza firma cateringowa WIKT Codzienny oferuje opracowanie takiego programu żywieniowego. Pozwoli Ci schudnąć w komfortowym tempie, bez obciążania organizmu, wzmocni organizm i obniży poziom cukru we krwi.

Czy catering dietetyczny Chorzów przygotuje spersonalizowaną dietę?

Tak, catering dietetyczny daje Ci możliwość decydowania o tym, co będziesz jeść danego dnia. Możesz wybrać posiłki z domowej kuchni lub zbilansowanej opartej na przykład na składnikach roślinnych. Nasza firma cateringowa daje Ci możliwość komponowanie swojego jadłospisu z 30 dań każdego dnia, wybierz dla sienie od 3-7 posiłków które dostarczymy bezpłatnie pod wskazany adres. Dieta pudełkowa Wybór Menu to również zamawianie dodatkowych dań dla Twojej rodziny, dlatego masz możliwość zmiany ich kaloryczności od 1200 – 2000 kcal. Zamawiane u nas diety zawierają odpowiednią dla Ciebie ilość witamin, minerałów, makroelementów, antyoksydantów i błonnika. Nasz catering oferując spersonalizowane menu nie wprowadza ograniczeń prowadzących do stresu dla organizmu, ale uwzględnia wszystkie fizyczne i psychiczne cechy, Twój styl życia i nawyki żywieniowe.

Czy dieta pudełkowa spełni potrzeby każdej osoby?

Tworząc zdrową dietę pudełkową nie można kierować się przeciętnymi zaleceniami. Nie ma dwóch takich samych osób, dlatego nie ma uniwersalnego menu, które będzie pasować każdemu. Na przykład, jeśli nie tolerujesz glutenu, dieta zawierająca produkty pełnoziarniste może być nieodpowiednia. Są zdrowe same w sobie, ale u osoby z nietolerancją glutenu mogą powodować problemy trawienne. Dotyczy to również nietolerancji laktozy zawartej w produktach mlecznych. Dlatego potrzebne jest indywidualne podejście. Nasza firma cateringowa już wkrótce wprowadzi do ofert dietę Gluten& Lactose Free.

Jak catering podchodzi do diety sportowców?

Nasz catering dietetyczny podchodzi bardzo odpowiedzialnie do planu żywieniowego osób aktywnych fizycznie i dlatego opracowaliśmy dietę pudełkową Sport dzięki której chętnie zmienisz swoje nawyki żywieniowe, zadbasz o kondycję oraz swoją sylwetkę. Otrzymasz od nas prawidłowo zbilansowany program żywienia z odpowiednią ilością kalorii, białka, zdrowych tłuszczów w diecie. W Twoim planie nie zabraknie większych ilości węglowodanów złożonych, ponieważ wiemy, że odpowiadają one za energię, której potrzebujesz podczas dużego wysiłku fizycznego.

Jakie rodzaje diet oferuje firma cateringowa?

Nasza firma cateringowa poza wymienionymi już rodzajami diet pudełkowych przygotowała następujące propozycje:

  • Dieta Standard dla osób, które chcą zdrowo się odżywiać.
  • Dieta Vegetarian jest dla osób, które zrezygnowały z jedzenia produktów mięsnych, ryb, owoców morza, ale zostawiły w swoim jadłospisie nabiał. Produkty mięsne i rybne zastąpiliśmy warzywami i owocami które zawierają wszystkie niezbędne składniki odżywcze. Dla wielbicieli ryb zaproponujemy dietę Vege and Fish.
  • Dieta Low IG przeznaczona jest dla diabetyków, ale możesz skorzystać z niej, jeśli chcesz zrzucić nadmierne kilogramy.
  • Dieta Low Carb to dieta ketogeniczna z ograniczoną ilością węglowodanów a zwiększoną ilością tłuszczu.

Podsumowanie

dietą pudełkową z dostawą odzyskasz radość z jedzenia i nie musisz zrezygnować z przyjemności, jaką Ci daje. Ale musisz posłuchać siebie, chcesz coś zimnego czy gorącego, twardego czy kremowego, chrupiącego czy miękkiego. Oznacza to, że właściwe odżywianie przyniesie Ci korzyści. Nie martw się, ile kalorii straciłeś. Ciesz się smakiem jedzenia, ponieważ szef kuchni z naszej firmy cateringowej WIKT Codzienny serwuje pyszne potrawy pełne wartości odżywczych.

Materiał partnera

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości