Reklama:


Skuteczna dieta to podstawa przy odchudzaniu

Skuteczna dieta to podstawa przy odchudzaniu

Przez długi starałem się jak najwięcej ruszać i ćwiczyłem kiedy tylko miałem na to czas. Gotowałem sam i całkowicie zrezygnowałem z jedzenia w barach szybkiej obsługi. Niestety moja waga stanęła w miejscu i nie byłem w stanie schudnąć. Radziłem się wielu osób i każdy mówił mi, że muszę ruszać się jeszcze więcej i ćwiczyć intensywniej, ale nie miałem aż tyle wolnego czasu. Dopiero lekarz, któremu wyżaliłem się na bezskuteczność moich starań, doradził mi, żebym skorzystał z diety ułożonej przez profesjonalistów. Polecił mi przy tym catering dietetyczny Dietific. Od tego dnia minęło 3 miesiące, a ja schudłem już 18 kilogramów

Jaka jest tajemnica cateringu dietetycznego?

W jaki sposób catering dietetyczny Chorzów pomógł mi w odchudzaniu? Wybierając dietę dla mnie kierowałem się poradami uzyskanymi od obsługi klienta. Najlepszy dla mnie okazał się Slim Plan, który stawia na składniki przyspieszające metabolizm i ścisłą kontrolę ilości kalorii. Po przeliczeniu ilości kalorii spalanych przeze mnie w dzień, doradzono mi żebym wybrał deficyt kaloryczny na poziomie 500 kalorii i utrzymał aktywność fizyczną. Po otrzymaniu pierwszego zamówienia byłem zdziwiony tym, jak apetycznie wyglądają przygotowane przez fit catering posiłki. W smaku okazały się również bardzo dobre i przede wszystkim świetnie doprawione. Mimo zmniejszonej liczby spożywanych kalorii, nie czułem się ani razu głodny. Każdy posiłek był syty i zapewniał mi energię do działania. Dzięki temu nie miałem ochoty na sięganie po dodatkowe przekąski, co wcześniej było u mnie punktem stałym codziennego menu.

Czy odchudzanie się z fit cateringiem jest zdrowe?

Wszystkie posiłki, które otrzymuję w ramach mojego planu odchudzającego, są zbilansowane i pełnowartościowe. Doświadczeni dietetycy dbają o to, by jedzenie było odpowiednio skomponowane i zawierało najlepszej jakości składniki. Dieta pudełkowa slim plan stawia na składniki bioaktywne i to one odgrywają dużą rolę w skuteczności diety. Menu jest bogate w owoce o wysokiej aktywności enzymatycznej, przeciwutleniacze i nienasycone kwasy tłuszczowe. Mimo sporej utraty wagi moja skóra jest jędrna i odpowiednio napięta. Z ciekawości zrobiłem sobie komplet badań, które wcześniej niekoniecznie wychodziły dobrze i byłem w szoku gdy zobaczyłem wyniki. Wszystkie negatywne elementy, które do tej pory przekraczały normę, lub zbliżały się do tej granicy, teraz są na idealnym poziomie. Lekarz pochwalił mnie za moją decyzję i stwierdził, że catering dietetyczny pozwolił mi wrócić do pełni zdrowia.

Jaki jest koszt diety pudełkowej?

Po trzech miesiącach na diecie odchudzającej zauważyłem, że w moim portfelu pojawiły się oszczędności, których się nie spodziewałem. Dopiero po dłuższym zastanowieniu doszedłem do wniosku, że fit catering umożliwił mi zaoszczędzenie pieniędzy. Wszystko to za sprawą rezygnacji z gotowania w domu i jedzenia w restauracjach. Wcześniej mnóstwo pieniędzy wydawałem na składniki wysokiej jakości do wymyślnego jedzenia przygotowywanego w domu, a dodatkowo zostawiałem często spore kwoty w restauracjach gdy nie miałem ochoty gotować. Teraz moim jedynym wydatkiem na jedzenie jest opłacenie subskrypcji. Również rachunki za energię znacząco spadły, ponieważ aktualnie w kuchni używam głównie jednego sprzętu – mikrofali, w której odgrzewam posiłki przewidziane do jedzenia na ciepło. Biorąc pod uwagę wysokie ceny prądu i to, że wcześniej piekarnik pracował u mnie praktycznie co drugi dzień, oszczędność okazała się naprawdę duża. Najbardziej jednak odczułem, że dieta pudełkowa pozwoliła mi zaoszczędzić naprawdę duże ilości czasu. Wcześniej marnowałem dużo czasu na przygotowywanie jedzenia, a teraz wszystko mam gotowe do zjedzenia. Pozwala mi to poświęcić więcej czasu na aktywność fizyczną oraz rozwijanie swoich zainteresowań. Poprawia to moją formę oraz codzienny nastrój.

Dieta pudełkowa może być naprawdę dobrym rozwiązaniem dla każdego, komu zależy na skutecznej utracie zbędnych kilogramów. Slim Plan oferowany przez Dietific dzięki swoim właściwościom poprawiającym metabolizm pomoże niejednej osobie, która do tej pory miała z odchudzaniem problemy. Mi przy okazji pomogła znaleźć czas na hobby.

Materiał partnera

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości