Reklama:


Natalia codziennie niewyobrażalnie cierpi. Potrzebna jest pomoc w zatrzymaniu choroby

Natalia codziennie niewyobrażalnie cierpi. Potrzebna jest pomoc w zatrzymaniu choroby
Natalia straciła szansę na normalne życie.fot. pomoc.pl

Choroby, te najcięższe potrafią stworzyć ogromne cierpienie dla osób, które się z nimi zmagają. Z takim przypadkiem zmaga się 20-letnia Natalia.

Zespół tourette’a, dystonia, padaczka, zwyrodnienie zwojów postawnych – to lista chorób, na które w najgorszym wydaniu cierpi Natalia Rudzińska. Całkowite wyleczenie w tym przypadku nie jest możliwe, jedyną rzecz jaką można wykonać to spowolnić postęp, tak aby codziennie cierpienie było o wiele mniejsze.

– Dziś przez tak postępujące choroby jest jak roślina.  Wymaga 24 godzinnej opieki i pielęgnacji. Nie o takim życiu marzy człowiek a w dodatku młody  kiedy ręce ,nogi odmawiają posłuszeństwa , ciało ciągle drży z ust płyną liczne niekontrolowane przekleństwa a oczy widzą już tylko przez ostrą mgłę – tłumaczy matka 20-latki.

Koszty leczenia Natalii są ogromne. W związku z tym matka dziewczyny uruchomiła zbiórkę na portalu pomoc.pl. Każdy, kto ma możliwość udzielenia wsparcia, może zrobić to klikając TUTAJ i dokonując dobrowolnej wpłaty. Liczy się każda złotówka.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości