Reklama:


Przygotujcie się na upiorne popołudnie! Nadchodzi „CIM, w którym straszy”

Przygotujcie się na upiorne popołudnie! Nadchodzi „CIM, w którym straszy”

Jesteście gotowi na najstraszniejszą imprezę sezonu? Już w najbliższą sobotę, 28 października, Centrum Integracji Międzypokoleniowej w Chorzowie przemieni się w miejsce pełne grozy, mroku i atrakcji z dreszczykiem dla całych rodzin.

CIM, w którym straszy to wydarzenie, które sprawi, że serca zaczną szybciej bić! To nie tylko zwykła impreza – to podróż do świata, w którym granice między rzeczywistością a fantazją zanikają.

Ubiegłoroczna edycja imprezy spotkała się ze sporym zainteresowaniem i pochlebnymi opiniami uczestników, a w tym roku program jest jeszcze bardziej różnorodny i atrakcyjny – mówi Marta Jakubczyk, dyrektor Centrum Integracji Międzypokoleniowej.

W programie tego wydarzenia znajdziecie wiele atrakcji, które zapewnią Wam niezapomnianą rozrywkę:

Gamesroom z grami planszowymi: Do wyboru będzie kilkaset tytułów. Czy to wasze pierwsze czy tysięczne spotkanie z grami planszowymi, czy preferujecie lekkie tytuły imprezowe czy ciężkie, strategiczne kolosy, czy macie lat siedem czy siedemdziesiąt siedem – będzie w czym wybierać!
Sesje RPG: Jeśli marzycie o tym, by stać się bohaterami własnej opowieści, dołączcie do sesji fabularnych gier. To właśnie tam to Wy decydujecie o losach swoich postaci, zapuszczając się w świat, gdzie niebezpieczeństwo czyha na każdym kroku. Do wyboru systemy: Afterglow, Wampir, Zew Cthulhu. Obowiązują zapisy!
Potworny make-up: Pragniecie przywdziać maski strasznego upiora, wampira lub innego stwora z waszych koszmarów? Nie ma problemu! Specjaliści od make-upu pomogą Wam zamienić się w prawdziwe potwory i przybrać postać z najciemniejszych opowieści.
Klimatyczne dekoracje i scenografia: CIM przemieni się w miejsce spowite mrokiem i tajemnicą. Każdy zakamarek tego magicznego świata będzie pełen dekoracji, które przeniosą Was w klimat niesamowitych przygód i upiornych przygód.
Gra terenowa: To nie koniec atrakcji! Przemierzajcie zakamarki CIM i rozwiązujcie zagadki, starając się odszukać składniki magicznej mikstury. Dla najlepszych przewidziano nagrody!

Udział w imprezie oraz we wszystkich atrakcjach jest bezpłatny. Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 28 października, w godzinach 14.00-20.00 w Centrum Integracji Międzypokoleniowej w Chorzowie.

Szczegółowe informacje dostępne na stronie wydarzenia „CIM, który straszy 2” na Facebooku.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości