Reklama:


Wiemy, kiedy odbędzie się zaległy mecz Niebieskich

Wiemy, kiedy odbędzie się zaległy mecz Niebieskich

Ze względu na zły stan murawy po intensywnych opadach deszczu mecz 12. kolejki PKO BP Ekstraklasy pomiędzy Widzewem Łódź i Ruchem Chorzów został przełożony. Ogłoszono już nowy termin spotkania.

Mecz pierwotnie miał odbyć się w niedzielę, 22 października, o godzinie 15. Decyzją arbitra Tomasza Kwiatkowskiego, ku niezadowoleniu kibiców, został jednak przełożony ze względu na złe warunki atmosferyczne. Choć organizator spotkania, łódzki Widzew, robił wszystko, by doprowadzić murawę do stanu umożliwiającego rozegranie tego spotkania, sędzia uznał, że z uwagi na bezpieczeństwo zawodników nie może zostać ono przeprowadzone w wyznaczonym terminie.

Włodarze Ekstraklasy, w porozumieniu z klubami, wyznaczyli nowy termin Meczu Przyjaźni. Odbędzie się on 18 listopada o godz. 17:30, a zatem w okresie powołań dla reprezentantów krajów, na stadionie Serce Łodzi.

Ruch zajmuje obecnie 17., przedostatnią pozycję w tabeli Ekstraklasy. Do miejsca gwarantującego utrzymanie traci 4 punkty. Widzew jak dotąd zebrał 14 punktów i okupuje 10. miejsce w lidze.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości