Reklama:


W niedzielę Bieg Dwóch Szybów. Kierowcy muszą przygotować się na chwilowe utrudnienia

W niedzielę Bieg Dwóch Szybów. Kierowcy muszą przygotować się na chwilowe utrudnienia
Start i meta zlokalizowane będą przy Szybie Prezydent.fot. archiwum

Już w najbliższą niedzielę w naszym mieście odbędzie się kolejna impreza dla biegaczy. Wydarzenie spowoduje chwilowe utrudnienia w organizacji ruchu.

Trasa tej imprezy sportowej rozpoczynać się będzie przy Szybie Prezydent w Chorzowie i prowadzić będzie do Szybu Wschodniego II KWK Kleofas w Katowicach, skąd uczestnicy pobiegną z powrotem do Szybu Prezydent. Prowadzona ona zostanie ul. Kościuszki, ul. Parkową, alejkami na terenie Parku Śląskiego, (Katowice) ul. Złotą, ul. Lipową, ul. Dębową, ul. Wąską, ul. Bracką (chodnik), ul. Gliwicką, ul. Bocheńskiego (chodnik), drogami równoległymi do ul. Bocheńskiego, ul. Pośpiecha, ul. Ondraszka, ul. Gliwicką, ul. Szewczenki, ul. Baildona, ul. Żmija, ul. Dębową (chodnik), ul. Studzienną, ul. Złotą, (Chorzów) alejkami Parku Śląskiego, ścieżkami na terenie Parku Redena, ul. Kościuszki (ciąg pieszo-rowerowy).

Rozpoczęcie biegu planowane jest na godzinę 11 a zakończenie na godzinę 13:10. W tym czasie – na jezdniach ulic, którymi prowadzić będzie trasa biegu oraz z miejscach przekraczania jezdni przez uczestników imprezy – konieczne będzie krótkotrwałe zatrzymanie ruchu pojazdów.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości