Reklama:


Koncert Lalu Slavickiej. Artystka weźmie również udział w panelu o pracoholizmie

Koncert Lalu Slavickiej. Artystka weźmie również udział w panelu o pracoholizmie

Po 13 latach spędzonych w korporacjach, gdzie zaczynała jako sekretarka, a kończyła jako menedżerka 100 osobowego zespołu, rzuciła pracę, by odzyskać swój głos i to, co w niej traciła: życie prywatne, bliskich i zdrowie. Swoje emocje przekuła w sztukę. I tak powstał jej album „Każdy ma swoje korpo”.

Debiutancki krążek Lalu Slavickiej roi się od brzmień, których artystka nie chce nazywać – nie przepada za szufladkowaniem. Każdy z utworów jest wynikiem jej wielu różnych doświadczeń życiowych. Lalu wierzy, że spora część słuchaczek i słuchaczy odnajdzie w nich siebie. Im również pozostawia przyjemność z odkrywania tej muzyki oraz z interpretacji.

Już w piątek, 10 listopada, Lalu Slavicka wystąpi w Centrum Integracji Międzypokoleniowej w Chorzowie. Koncert, zaplanowany na godzinę 19.00, poprzedzi panel dyskusyjny, w którym udział weźmie również wokalistka. Jego temat to: „Od wypalenia do wyzwolenia, czyli rozmowa o pracoholizmie, odnajdywaniu równowagi i uważności na siebie”.

– Porozmawiamy o uzależnieniu od pracy, o tym, czym jest wypalenie zawodowe i skąd się bierze, zastanowimy się, jak w tych czasach zachować work-life balance i dbać o własny dobrostan – mówi Marta Jakubczyk, dyrektor CIM.

Poza Lalu, na scenie zobaczymy również – jako prowadzącą – Monikę Szczepanik, certyfikowaną trenerkę NVC (Nonviolent Communication), trenerkę empatycznej komunikacji oraz mindfulness, wieloletnią nauczycielkę, dyrektorkę, trenerkę Odysei Umysłu, inicjatorkę i założycielkę Liceum Miejsce, oraz – jako gościnię – Magdalenę Berek-Zamorską, doktorantkę w Instytucie Psychologii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Panel odbędzie się bezpośrednio przed koncertem, o godzinie 18.00. Po rozmowie przewidziane jest miejsce na pytania od publiczności.

Udział w panelu oraz koncercie jest bezpłatny.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości